Aygaz Ev Tüpü Alanlar Kazanıyor

Aygaz Ev Tüpü Alanlar Kazanıyor

Worldpuan Kazandıran Kampanya
Aygaz, müşterilerine “Toplam 30 TL Worldpuan veya 5 taksit” fırsatı sunuyor. 
15 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında, World üye işyeri olan bayilerden Worldcard ile farklı günlerde yapılan ev tüpü alışverişlerinde; tek ödemede birinci alışverişte 10 TL, ikinci alışverişte 10 TL, üçüncü alışverişte 10 TL olmak üzere üç tüpte toplam 30 TL Worldpuan kazanılabilecek veya 5 taksitte ödeme yapılabilecek.
 
İstanbul, 17 Mart 2014  –Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketiciye avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, Yapı Kredi Bankası işbirliğinde gerçekleştirilen kampanyayla tüketicilere ekstra Worldpuan veya taksit imkânı sunuyor. 
 
Aygaz, 15 Haziran 2014 tarihine kadar World üye işyeri olan bayilerinden Worldcard ile farklı günlerde tek ödemede yapılacak ev tüpü alışverişlerinde; birinciye 10 TL, ikinciye 10 TL, üçüncüye 10 TL olmak üzere toplam 30 TL Worldpuan hediye ediyor. Ayrıca, dileyen müşteri alışverişini 5 taksite bölerek ödeme fırsatına sahip oluyor.
 
23 Haziran 2014 tarihine kadar alışverişin yapıldığı kredi kartlarına yüklenecek olan kampanya puanları, 4 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanılabilecek.  Kampanyaya her tüketici en fazla üç ev tüpü alışverişi ile katılabilecek ancak taksit fırsatından kampanya süresi boyunca istenildiği kadar yararlanılabilecek. Tek seferde ve farklı günlerde yapılacak ev tüpü alışverişlerinde geçerli olacak olan kampanyadan, Albaraka, TEB ve Vakıfbank kart sahipleri de faydalanabilecek. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı