Aygaz Otogaz İle "Kadınlar 8'de 8 Kazançlı"

Aygaz Otogaz İle "Kadınlar 8'de 8 Kazançlı"

Aygaz 'dan Kadınlar Günü Fırsatı

Aygaz Otogaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak, Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilen kampanya kapsamında kadın tüketicilerine otogaz alışverişlerinde geçerli 8 TL hediye otogaz kazandıracak.

 

İstanbul, 7 Mart 2014 – Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketicilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Aygaz Otogaz, Türkiye’deki 4 milyon otogaz kullanıcısı arasında yer alan 700.000 kadın tüketicisine Kadınlar Günü’nde özel olarak gerçekleştirdiği kampanya ile hediye otogaz kazandırıyor.

 

8-15 Mart 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Aygaz Otogaz’ın Facebook sayfası üzerinden, “Kadınlar 8’de 8 kazançlı” uygulamasında yer alan formu dolduran ve otomobil içerisinde çekilmiş bir fotoğrafını yükleyen kadın tüketicilere, 8 TL değerinde otogaz hediye edilecek.

 

Formu dolduran tüketiciler, cep telefonlarına gelen kampanya şifresi ile Aygaz ya da Mogaz Otogaz istasyonlarına gelerek, otogaz alışverişlerinde 8 TL hediyesini harcayabilecekler. Kazanılan hediye otogaz, 5 Nisan 2014 tarihine kadar yapılacak otogaz alışverişlerinde kullanabilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı