Aygaz ve Tansaş’tan Otogaz Kampanyası

Aygaz ve Tansaş’tan Otogaz Kampanyası

Kampanya 28 Ağustos'ta sona eriyor
Aygaz, tüketicilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. 14-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında, Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Muğla, Aydın ve İzmir’de bulunan Tansaş mağazalarından 50 TL üzeri market alışverişi yapan tüketiciler, 10 TL otogaz fırsatı elde edecek. 
 
İstanbul, 16 Ağustos 2014  – Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla otogaz kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor.
 
Aygaz, 14-27 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Muğla, Aydın ve İzmir’de bulunan Tansaş mağazalarından 50 TL üzeri market alışverişi yapan tüketicilerine, Aygaz ve Mogaz  istasyonlarından 50 TL’lik otogaz alışverişlerinde geçerli 10 TL otogaz fırsatı sunuyor. 
 
Tüketiciler, alışveriş fişinde bulunan şifreyi 3161'e SMS olarak göndererek elde edecekleri kampanya şifresini kiosklarda veya otogazkampanya.com sitesi aracılığıyla onaylatarak kampanyadan yararlanabilecekler. Tüketiciler bu kampanyadan en fazla üç kez yararlanabilirken, kazanılan puanları 31 Ekim 2014 tarihine kadar kullanabilecekler.  
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı