Bagozza Instagram’da Kazandırıyor

Bagozza Instagram’da Kazandırıyor

10 bininci ve 15 bininci takipçiler kazanacak
Erkek giyim markası Bagozza, bagozzaofficial hesabındaki Instagram takipçilerini de yılın ilk günlerinde unutmadı.Yeni yıla hediye vererek girmek adettendir. 10 bininci ve 15 bininci takipçisine bir takım elbise hediye edecek olan marka, şanslı takipçilerine istedikleri taktirde styling danışmanlığı da yapacak. Her bininci takipçisine de gömlek hediye edecek olan Bagozza’nın styling uzmanları takipçilerin kombinlerini oluşturmalarında yardımcı olacak.
 
Bagozza 2015 Kış Koleksiyonu’nda  takım elbiseyi,  klasik erkek giyimin mirası olan terzilik mesleğine gerekli saygıyı göstererek, geleceğin stili ve detayları ile yeniden güncelledi. Bagozza takımlarında slim fit çekiciliği ön planda tutulurken, kalın çizgili ve kareli takım elbiseler iddialı tarzıyla tercih sebebi oluyor. Ayrıca geçmiş koleksiyonlardan farklı olarak takım elbiselerin içinde artık yün ve ekoseli triko kullanılırken,  yelek de tamamlayıcı detay olarak sıkça görülüyor.  
 
Rutinden sıkılan ve şıklığı ön planda tutan erkekleri hedef alan koleksiyonuyla erkek giyimde ezber bozan Bagozza, Galeria ‘da bulunan mağazasıyla trensetterlarla buluşuyor. Yurt dışında 100 mağazası bulunan marka yurtiçinde bu sene 5 mağaza açmayı hedefliyor. 
 
www.bagozza.com / instagram /bagozzaofficial
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı