Banat, Şampiyonlar Ligi Final seyahati kazanma şansı

Banat, Şampiyonlar Ligi Final seyahati kazanma şansı

Her ürün bir şans

Banat'ın, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları için özel üretimi kampanyalı "Taraftar Diş Fırçaları"ndan birini alarak içindeki kodu 6635'e SMS ile gönderen 1 çift otel ve yol dahil olmak üzere UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'ne gitme şansı yakalıyor. Ayrica 7 kişi Sony Playstation 4-500GB, 6 çift derbi bileti ve 70 çiftte kulübünün lisanslı formasını kazanma fırsatı yakalıyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarına, özel üretim diş fırçaları tasarlayan Banat; Derbi,Süper Lig, Avrupa Kupası ve Dünya Kupası maçları sırasında, gündeminden futbolu hiç düşürmeyen tutkulu taraftarlar için futbol coşkusunu sevdikleri ile birlikte yaşayabilecekleri birbirinden özel hediyeler hazırladı.

Banat'ın kampanyalı taraftar diş fırçalarından birini alarak içindeki kodu 6635'e gönderen bir çift, 3 Haziran 2017 tarihinde, Galler'in Cardiff şehrindeki Milenyum Stadyumu'unda oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali'ne, yol ve konaklama dahil olarak gitme şansını yakalıyor.

Ayrıca çekilişe katılanlar için hediyeler bununla sınırlı değil; 6 çift tüm dünyanın merakla beklediği, heyecanın, tutkunun ve futbolun dorukta olduğu 3 büyük takımın derbisine çift kişilik bilet, 7 kişi futbolun coşkusunu oyunda da yaşamak için Sony Playstation 4-500GB ve 70 çift gönül verdiği kulübünün lisanslı formasını kazanma şansına sahip oluyor.

Dünyanın en prestijli kupa finallerinden biri olan Şampiyonlar Ligi Finali'ni yerinde izleme şansına sahip olmak veya birbirinden güzel hediyeleri kazanmak için hemen Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftar kampanyalı diş fırça ve ağız bakım setlerinden birini al, içinden çıkan kodu 6635'e göndererek çekilişe katıl.

15 Kasım'da başlayacak kampanya detayları için TIKLA!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı