Barış Ağacı kazandırıyor

Barış Ağacı kazandırıyor

Jüriyi etkile, kazan

İnci Deri en güzel barış dileklerini, yılbaşına özel hazırladığı Facebook  uygulaması “Barış Ağacı”nda topluyor...

 

Her yılbaşında Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirdiği yarışma içerikli uygulamalarıyla dikkat çeken İnci Deri, bu yıla özel hazırladığı ‘Barış Ağacı’ uygulamasıyla, herkesi 2016’yı ‘barış içinde karşılamaya’ davet ediyor.

 

https://apps.facebook.com/baris-agaci/ linkinden ulaşılabilen Barış Ağacı uygulamasında kullanıcılara yeni yılda, ‘Mutfak, Dostlar, Doğa, Teknoloji, Dünya, Aşk, İş, Yaş ve Kendin’ gibi farklı başlıklardan hangisiyle barışmak istedikleri soruluyor.

 

Alacağın yeni kararlar, seni güzel başlangıçlara taşıyacak

 

Bu başlıklardan birini seçerek, ‪2016'da ‘ne ile barışmak istediğini’ #‎barışıyorumçünkü etiketiyle uygulama içerisinde paylaşanların mesajları, Barış Ağacı üzerindeki yerini alıyor.

 

Mağaza ile vitrinlerini de renkli ve göz alıcı barış işaretleriyle süsleyen İnci Deri’nin Barış Ağacı uygulaması üzerinen yapılan paylaşımlar, özel bir jüri tarafından değerlendirilecek. Bu değerlendirmeyle birlikte 25 şanslı kullanıcı, 150 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

 

İnci Deri’nin, 2016 için alınacak tüm yeni yıl kararlarını bir araya getireceği  eğlenceli ‘Barış Ağacı’ uygulamasına, 30 Aralık 2015 tarihine kadar https://apps.facebook.com/baris-agaci/  linkinden  ulaşılabilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı