Beymen Club, Samsung NX Mini İle Seni Şehri Keşfetmeye Davet Ediyor

Beymen Club, Samsung NX Mini İle Seni Şehri Keşfetmeye Davet Ediyor

Samsung NX Mini hediye ediyor
 
Beymen Club, kendi hikayesini hem stili hem fotoğraflarıyla oluşturan, hayattaki anları kaçırmayan ve en iyi kareleri yakalamak isteyen tutkunları için Samsung NX Mini hediye ediyor!
 
İlhamını şehirden alan koleksiyonlarıyla kadın ve erkeklerin zamansız stil yaratmasını ve her daim kendine özgü olmasını sağlayan Beymen Club’dan Mart ayı boyunca 2000 TL. ve üzeri alışveriş yapanlara anında Samsung NX Mini hediye…
 
Dünyanın en ince ve en hafif değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi olan Samsung NX Mini, şık ve zarif görünümünün yanı sıra, yüksek kalitede fotoğraf çekebilmek, makinenin sunduğu NFC ve Wi-Fi bağlantı desteği sayesinde fotoğrafları anında paylaşmak ve hafif tasarım gibi özellikleri de bir arada sunuyor. 
 
Beymen Club stilinizle filtreye ihtiyaç duymadan, tarzınızdan ödün vermeden, mükemmel fotoğraf kalitesiyle en iyi kareyi yakalayacağınız NX Mini, stilinizin de en önemli tamamlayıcısı oluyor. 9 Nisan tarihine kadar devam edecek kampanya tüm Beymen Club mağazalarında moda ve fotoğraf tutkunlarını bekliyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı