#BiÇiftMutluluk hediyeleri sahiplerini buldu

#BiÇiftMutluluk hediyeleri sahiplerini buldu

iPhone 6 kazandı

Türkiye’nin ilk ve en büyük arkadaşlık platformu Siberalem.com, 15. yaşına özel düzenlediği sosyal medya yarışmasını sonuçlandırdı. Instagram üzerinden #BiÇiftMutluluk etiketi ile paylaşılan fotoğraflar arasından, usta fotoğrafçı Mustafa Seven’in seçtiği 3 fotoğrafın sahibi, aşk dolu hediyelerin sahibi oldu. Ayrıca seçici kurul tarafından seçilen 27 fotoğraf da City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

 

 

Türkiye’nin mutluluk dağıtan platformu Siberalem, Instagram üzerinden düzenlediği yarışmasını sonuçlandırdı. #BiÇiftMutluluk etiketi ile kendilerine mutluluk ifade eden kareleri paylaşan Instagram kullanıcıları arasından seçilen 3 fotoğrafın sahibi, sürpriz hediyeleri kazandı. Ayrıca, jüri tarafından seçilen en güzel 27 fotoğraf, City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

 

17 Ekim 2015 saat 17.00 itibari ile sonlanan yarışmada, en güzel 3 fotoğrafı seçen, Türkiye’nin önde gelen foto muhabirlerinden biri olan, usta fotoğrafçı Mustafa Seven dereceye giren fotoğrafları seçti. En iyi kareyi Instagram’da #BiÇiftMutluluk etiketi ile paylaşarak birinci olan @elvanalver isimli kullanıcı, iPhone 6 16 GB Silver,  ikinci olan @cglrhrmn isimli kullanıcı, Go Pro HERO4 Silver Edition, üçüncü olan @selcukbeyler isimli kullanıcı iPad mini 4 Wi-Fi 16 GB Silver kazandı.

 

Fotoğraflar City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek

#BiÇiftMutluluk etiketi ile paylaşılan 4000'den fazla kare arasından seçim yapmakta hayli zorlanan Mustafa Seven’in seçtiği 27 fotoğraf ise City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde görücüye çıkacak. #BiÇiftMutluluk etiketi ile paylaşılan, mutluluk dağıtan kareleri, Kasım ve Aralık ayları boyunca ziyaret edebilirsiniz. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı