Bilyoner BMW 218 Çekiliş Kampanyası

Bilyoner BMW 218 Çekiliş Kampanyası

Bilyoner'li Olanlara 2018 Model Kampanya!

İddaa, Milli Piyango ve Spor Toto heyecanını Bilyoner.com'da yaşayanlar, 2 adet 2018 model BMW 218i Coupé ve 10 iPhone X'ten birini kazanma şansı yakalıyor!

19 Ocak – 19 Mart tarihleri arasında;
Bilyoner.com'dan yapacağın her 3 TL'lik iddaa, Spor Toto ve Milli Piyango harcaması için 1 çekiliş hakkı kazan. Her oyunda şansını artır, bu müthiş fırsatı kaçırma!

Çekiliş nasıl yapılıyor?
    Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin denetim ve gözetiminde yapılmaktadır. Kampanya süresince üyelerimizin elde ettikleri katılım hakları kadar kendilerine sıra numarası verilir. (Örnek, çekilişe katılan üyemiz Ahmet Bey 300 çekiliş hakkı elde ettiyse, listede adı 300 kez alt alta yazılır) Çekiliş, içi gözükmeyen torbalar içerisinde üzerinde numara yazılı toplarının çekilmesi ile yapılır. Her basamak için ayrı ayrı torbalardan numara çekilir. Yan yana geldiklerinde oluşan sıra numarasında hangi üye kayıtlı ise "kazanan" olarak belirlenir. Çekiliş büyük hediyeden başlayıp küçük hediyeye geçilecek şekilde, her hediye için tekrarlanır. Asil talihlilerden sonra aynı yöntemle yedek talihliler belirlenir.

Çekilişi kim yapıyor?
    Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi tarafından atanan bir görevli ve noter tarafından yapılır. Bilyoner yöneticileri ve çekilişi yürüten sorumlu ajansın yöneticileri de çekilişte hazır bulunur. Çekiliş tüm heyetin ortak imzası ile tutanak altına alınarak Ankara'ya, MPİ Genel Müdürlüğü'ne gönderilir. Ayrıca her çekiliş halka açık yapıldığından, sayısı değişmekle birlikte Bilyoner.com üyeleri de katılmaktadır.

Çekilişi izleyebilir miyim?
    Elbette. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Çekilişin yapılacağı adres, tarih ve saat bilgilerini duyurularda bulabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili evrakları, tutanakları görebilir miyim veya yayınlayabilir misiniz?
    Hayır. Çekiliş evrakları üzerinde tüm idarecilerin imzası başta olmak üzere, yayınlanmasında sakınca olan kısımlar bulunmaktadır. Ancak isteyen üyelerimiz ajansımızı ziyaret ederek geçmişe dönük tüm çekiliş kayıtlarını yerinde inceleyebilirler.

Kazananlar arasındayım, ismimi silebilir misiniz?
    Hayır. Milli Piyango İdaresi kuralları gereğince kazananlar ulusal gazeteler vasıtası ile kamuya duyurulur. Kamuya açık hale gelen bilgi internet sitelerinde de yayınlanabilir.

Kampanyayı düzenleyen kuruluş çekilişi yapmazsa veya kurallara uymazsa ne olur?
    Çekilişler, kampanya başlangıcından hediyelerin teslim edilişine kadar MPİ'nin denetiminde ve güvencesinde yapılır. Çekilişin düzenlenememesi veya kural ihlali halinde, MPİ sürece el koyarak çekilişi gerçekleştirir ve hediyeleri dağıtır.

Hediyeler teslim alınmadığı takdirde ne yapılır?
    Yasalar gereği MPİ'nin onayladığı bir vakfa 'teslim alınmayan hediyelerin piyasa değeri kadar' nakit bağış yapılır.

Önemli: Kampanyaya katılmış kişiler Bilyoner.com'un kampanyalar neticesinde ödül kazandığı takdirde isim, soyisim ve şehir bilgilerinin ulusal gazetelerde, Bilyoner.com ve kimkazandi.com web siteleri üzerinde ve yayınlanmasını kabul etmiş olur.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı