Bilyoner.com'dan 3. Ev Çekilişi

Bilyoner.com'dan 3. Ev Çekilişi

Her 5 TL bir şans!
Geçtiğimiz yıllarda yüzlerce hediyenin yanı sıra 2 tane de ev hediye eden Bilyoner.com, 16 Mart’ta başlayan çekiliş kampanyasında 1 kişiye İstanbul’da bir ev hediye edecek.
 
Evin yeri ve değeri hakkında kimkazandi.com ekibi olarak küçük bir araştırma yaptık. Bilyoner çekilişi sonucunda hediye edilecek ev; Dumankaya Modern Vadi’de 90 m2, 2+1. Değerinin ise her ne kadar katılım koşullarında 200 bin lira yazsa da, bunun resmi ekspertiz rakamı olduğu ve evin piyasa değerinin bunun çok daha yukarısında olduğu bilgisine ulaştık. 
 
Merak edilen bir soru da; ev kazanacak talihlinin ne kadar vergi ödeyeceği… Bunu da araştırdık. Ev kazanan talihli, evin ekspertiz değeri 200 bin lira olduğu için yaklaşık olarak 19.630 lira veraset intikal vergisi ödeyecek. Devir masrafları ise 7 bin lira civarında tutacak. Diğer vergi ve masraflar ise Bilyoner.com tarafından ödeniyor. Ödemişken Bilyoner.com niye tüm vergileri ödemiyor diyenler için de konuyu araştırdık. Veraset intikal vergisinin Milli Piyango mevzuatı gereği çekilişi düzenleyen tarafından ödenmesi yasaklanmış, vergi kazanan kişiden tahsil ediliyormuş.
 
Ne diyelim; ev çıksın da, vergisi kalsın… Kimkazandi.com ‘Bilyoner Ev Çekilişi’ için tüm üyelerine bol şans diler…
 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı