Bingo ve Mothercare İşbirliği ile Migros’a Özel Kampanya

Bingo ve Mothercare İşbirliği ile Migros’a Özel Kampanya

25 TL hediye çeki kazan
Bingo, “Seni Anlayan O” sloganı ile Türk kadınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.  4-30 Eylül 2014 tarihleri arasında, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Migros’lardan Money Club Kart ile Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan alan herkes, Mothercare’den 25 TL tutarında hediye çeki kazanacak. 
 
Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan, dermatolojik olarak onaylanmış, parfüm ve boya içermeyen içeriği ile Türkiye’de ilk ve tek olmaya devam ederken, yaptığı kampanyalarla daha fazla kadına ulaşarak, hassas ve alerjik bünyeler için “doğru çamaşır bakımının” ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmış oluyor. 
 
Annelerin tercihi Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan ile bebek ve çocukların gelişim sürecinde ebeveynlere kaliteli ve pratik çözümler sunan Mothercare iş birliği ile Migros’a özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında tüketiciler, 4-30 Eylül 2014 tarihleri arasında, İstanbul, Ankara ve İzmir Migros’lardan Money Club Kart ile alacakları Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan ile Mothercare’den anında 25 TL tutarında hediye çeki kazanacak. 
 
Tüketiciler, Mothercare’in indirimsiz ve kampanya dışı ürünlerinde geçerli olan bu kampanyadan, 30 Ekim 2014 tarihine kadar  tek seferde Demcard ile yaptıkları 50TL ve üzeri alışverişlerde yararlanabilecek.
 
Bingo ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için www.bingo.com.tr adresini,
www.facebook.com/bingoturkiye ve twitter.com/BingoTurkiye sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı