Bosch Ev Aletleri ve National Geographic Channel’ın Amazonlar’a göndereceği şanslı çift belli oldu

Bosch Ev Aletleri ve National Geographic Channel’ın Amazonlar’a göndereceği şanslı çift belli oldu

Maceralı yolculuğa çıkıyorlar:)

Geliştirdiği doğa dostu teknolojilerle doğal kaynakları koruyan ve sosyal sorumluluk bilincini ilke edinen Bosch Ev Aletleri ve çevreyi koruma konusunda öncü marka National Geographic Channel işbirliğiyle düzenlenen “Doğa Macerası” yarışmasında kazanan Ömer Fahri Yazıcıoğlu ve Pınar Yücel Peru’nun yağmur ormanlarının kalbindeki Amazonlar’da unutulmaz bir seyahate gidecek.

 

Bosch Ev Aletleri ve National Geographic Channel işbirliği ile Facebook uygulaması ve Doğa Parkuru olmak üzere iki bölüm halinde hayata geçirilen Doğa Macerası adlı yarışmanın kazananı belli oldu. Ömer Fahri Yazıcıoğlu ve Pınar Yücel çifti, 12 km’lik teknolojik sürprizlerle dolu zorlu ve eğlenceli parkuru başarıyla tamamladı ve büyük ödül olan rüya gibi bir Amazonlar seyahatini kazandı.

 

Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, final günü yaptığı konuşmada, 125 yılı aşkın süredir dünyada ve 100 yılı aşkın süredir de Türkiye’de faaliyet gösteren; doğal kaynakları koruyan ve sürdürülebilir yaşamı destekleyen teknolojiler geliştiren, her açıdan yaşanılabilir bir dünya için çalışan bir marka olarak, böyle bir platforma öncülük etmekten gurur duyduklarını söyledi. Süer ayrıca Doğa Macerası’nı başarıyla tamamlayan Ömer Fahri Yazıcıoğlu ve Pınar Yücel çiftini tebrik etti. Süer yarışmanın büyük ödülü Amazonlar seyahatinin, adrenalini ve çevre duyarlılığı yüksek bir parkur sonucunda kazanıldığını ve yarışmacıların da geziden çevreye dair çok önemli mesajlarla döneceklerini kaydetti.

 

Şanslı çift, rotasında Peru, Pacaya, Nauta ve yağmur ormanları gibi birçok doğa harikası bulunan Amazonlar’da doğa ile iç içe macera dolu 10 harika gün geçirecek. Bu seyahatte kendilerine National Geographic kâşifi Kitty Coley eşlik edecek. Bosch ve Nat Geo’dan, diğer yarışmacılara da sürpriz ödüller sunuldu.

 

Önce Facebook’ta, sonra doğada yarıştılar

4 - 25 Nisan tarihleri arasında Bosch Ev Aletleri’nin resmi Facebook sayfası www.facebook.com/BoschHomeTurkiye üzerinden yürütülen online yarışmada, karşılarına çıkan soruları 60 saniye içinde doğru cevaplamaya çalıştı. Bu etabı başarıyla geçen kullanıcılar ikinci etapta, parkura katılacağı arkadaşıyla birlikte Bosch’un Facebook sayfasına bir fotoğrafını yükleyerek, neden bu parkura gitmek istediğini kısa bir paragrafla açıkladı. Jüriyi en çok etkileyen beş çift ise 10 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen Doğa Macerası parkur etabına katılma şansını yakaladı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı