Bosch extra programı büyük ödüller kazandırıyor

Bosch extra programı büyük ödüller kazandırıyor

Bayilerine Kazandırdı
 Bosch Otomotiv Yedek Parça’nın sadakat programı Bosch extra, üyesi olan otomotiv servislere büyük ödüller kazandırıyor.
 
 Bosch extra programın yıl sonu çekilişinde  şanslı servisler, 1 adet Mercedes otomobil,  2 adet Honda motorsiklet ve 3 adet iPhone 5 kazandı.
 
Üyelerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi avantajlar sunan Bosch extra, Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Kolu’nun müşteri sadakat programıdır. Programa, Bosch servislerinin yanı sıra bağımsız otomotiv servisleri de üye olabiliyor. 
 
Bosch extra programının Türkiye genelinde 2270 üyesi bulunuyor. Üyeler, Bosch Yedek Parça ürünlerinde bulunan barkodları kesip göndererek puan kazanıyor ve bu puanları biriktirip hediye katalogundan hediyelerini seçiyorlar. Tüm üyeler, aynı zamanda kazandıkları puanlarla büyük ödüllere sahip olmak üzere yıl sonu çekiliş hakkı kazanıyorlar.
 
İlki bu yıl yapılan çekilişle Ankara’dan Procar Bosch Car Service büyük ödül olan Mercedes otomobili kazanırken, İstanbul’dan Dadaşlar Teknik Oto ve Nevşehir’den Kral Oto ise Honda motorsiklet alma şansına sahip oldu. 3 servis de iPhone 5 telefon kazandı.  
 
Üyesi olan servislere büyük ödüller sunan Bosch extra çekilişlerinin her yıl geleneksel hale gelmesi planlanıyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı