Bosch ve Nat Geo ile İklim Değişikliğine #DurDe

Bosch ve Nat Geo ile İklim Değişikliğine #DurDe

#DurDe
Bosch Ev Aletleri ile National Geographic Channel, facebook.com/BoschHomeTurkiye adresi üzerinden iklim değişikliğine #durde etiketiyle online bir yarışma başlatıyor.
 
Geliştirdiği doğa dostu teknolojilerle doğal kaynakları koruyan ve sosyal sorumluluk bilincini ilke edinen Bosch Ev Aletleri ve çevreyi koruma konusunda öncü marka National Geographic Channel, iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla yaptıkları ortak çalışmaları sürdürüyor. Harrison Ford, Jessica Alba, Matt Damon, Arnold Schwarzenegger gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının muhabirlik yaptığı “İklim Değişikliği ve Biz” belgeseline sponsor olarak destek veren Bosch Ev Aletleri ile National Geographic Channel’in işbirliği, bir Facebook yarışmasıyla devam ediyor. 
 
Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer “Doğa dostu teknolojilerimizle enerji ve su tasarrufu, doğal kaynakların bilinçli kullanımı, karbon ayak izinin azaltılması, atık yönetimi gibi sürdürülebilirlik şemsiyesi altında bulunan birçok farklı konuya dikkat çeken bir markayız. Bu doğrultuda insanları çevre ve gelecek konusunda daha duyarlı olmaya yönlendiriyoruz. National Geographic Channel ile devam eden işbirliğimiz kapsamında düzenlediğimiz bu yarışma ile iklim değişikliği hakkında farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.” diyor. 
 
1–22 Aralık tarihleri arasında Bosch Ev Aletleri’nin resmi Facebook sayfası facebook.com/BoschHomeTurkiye adresi üzerinden gerçekleşecek yarışmada, katılımcılar #durde etiketiyle iklim değişikliğiyle ilgili yorumlarını ve mesajlarını paylaşmaya davet ediliyor. Kampanya etiketi ile yapılan yorumlar arasından seçilecek en dikkat çekici paylaşımı yapan 40 kişi t-shirt, 25 kişi ise rüzgârgülü saati kazanma şansını yakalayacak. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı