Boyner'den Dominik Tatili Hediye

Boyner'den Dominik Tatili Hediye

Bilgilerini güncelle, iletişim izini ver, çekilişe katıl

Boyner Büyük Mağazacılık, müşterilerine kampanyalarını sunabilmek için gerçekleştirdiği bilgi güncelleme kampanyasıyla, birbirinden güzel hediyeler de dağıtıyor. Müşteri bilgilerini güncelleyenler arasında yapılacak çekilişle 3 çift ‘AIR FRANCE İLE DOMİNİK CUMHURİYETİ’NE GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ ve CLUB MED’TEN 5 GECE KONAKLAMA’, 10 kişi ‘AIR FRANCE’TAN GİDİŞ-DÖNÜŞ PARİS UÇAK BİLETİ’ ve 100 kişi ‘REEDER A71C TABLET’ kazanacak.

  

Yüzlerce markanın binlerce ürününü cazip fırsatlarla sunan Boyner, müşterilerine kaçırılmayacak sürprizler sunmaya devam ediyor. Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle her zaman en iyiyi sunmaya odaklanan Boyner, bu amaçla müşteri bilgilerini güncelliyor. Bilgilerini güncelleyen Boyner müşterileri, birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı da yakalıyor.

 

Hediye minik değil Dominik!

 

Müşteri bilgilerini güncelleyenler arasında yapılan çekilişle 3 çifte ‘Air France ile Dominik Cumhuriyeti’ne gidiş-dönüş uçak bileti ve Club Med’ten 5 gece konaklama’, 10 kişiye ‘Air France’tan gidiş-dönüş Paris uçak bileti’ ve 100 kişiye ‘Reeder A71C Tablet’ hediye edilecek.

 

Boyner müşterileri, 14 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports, Boynet Outlet, YKM, YKM Sport, YKM Outlet ve Çarşı mağazalarında bilgilerini güncelleyerek, kampanya için çekiliş hakkı kazanacak.

 

Çekiliş hakkında detaylı bilgi için tıkla! 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı