Boyner'den Star Wars hayranlarına bilgi yarışması

Boyner'den Star Wars hayranlarına bilgi yarışması

Boyner ile Galaksiyi Keşfet

Boyner Büyük Mağazacılık, sinema tarihine geçen Star Wars serisinin 17 Aralık’ta vizyona girecek son filmi ‘Güç Uyanıyor’ için Lucas Film ve Disney ile iş birliği yaparak, Star Wars hayranlarını heyecanlandıracak ilgi çekici sürprizler hazırladı. Star Wars dünyası, ‘CHOOSE YOUR SIDE, CHOOSE YOUR STYLE’ temasıyla Boyner ve YKM mağazalarına taşındı. Star Wars hayranları temaya özel birbirinden farklı binlerce ürünün yanı sıra sınırlı sayıda yeni film karakterleriyle hazırlanmış kartpostallara Boyner ve YKM mağazalarından ulaşabilecek. Star Wars tutkunları, filmin yeni karakterlerini de film vizyona girmeden önce  Boyner mağazalarında görme şansı bulacak.

 

 

CHOSE YOUR SIDE CHOSE YOUR STYLE

Boyner ve Disney, 1 yıl süren kapsamlı proje çalışmaları sonucunda özel bir konsept oluşturdu. Star Wars’ın efsaneleşen konsepti moda ile birleştirilerek, 49 mağazada ‘CHOOSE YOUR SIDE, CHOOSE YOUR STYLE’ teması altında çok özel sürprizler hazırlandı.

 

Star Wars konseptiyle oluşturulan mağaza vitrinlerinde dark side ve light side’ı temsil eden yarısı siyah, yarısı beyaz renkte olan vitrin mankenleri de Star Wars sevenlerini şaşırtacak. Aynı zamanda Şaşkınbakkal Mağazası’nı ziyaret edenler Boyner için Star Wars’un klasikleşmiş logosundan esinlenerek hazırlanan logo sürpriziyle karşılaşacak. Filmin vizyona girmesini sabırsızlıkla bekleyen Star Wars hayranları, Kasım ve Aralık ayında Boyner mağazalarında birçok farklı kategoride özel Star Wars ürünleri ile karşılaşacak. Filme özel hazırlanmış keyifli alışveriş alanları ve mağaza vitrinleri ile Star Wars hayranlarını sıra dışı ve eğlenceli alışveriş imkânı bekliyor.

 

Yeni Star Wars karakterleri Boyner ve boyner.com.tr 'de

Star Wars teması, dijital kanallarda da yer alıyor.  boyner.com.tr adresinde logodan sitenin arka planına kadar birçok alanda Star Wars için özel tasarımlar yapıldı. Boyner müşterileri online alışveriş deneyimlerinin her ayrıntısında Star Wars temasını hissedecek.

Ayrıca boynerilegalaksiyikesfet.com adresinde ise eğlenceli bir bilgi yarışması olacak. Doğru yanıtları verenler arasında yapılacak çekilişle Boyner müşterileri, özel gösterim davetiyeleri gibi çeşitli hediyeler kazanacak.

 

Boyner Büyük Mağazacılık, Star Wars heyecanını doyasıya yaşatacak sürprizlerini, birbirinden renkli etkinlik ve aktivitelerle de sürdürecek. Star Wars hayranları, film henüz vizyona girmeden merak ettikleri yeni karakterleri Boyner mağazaları, boyner.com.tr ve Boyner’in iletişim kampanyalarında görecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı