BP Çekiliş Sonuçları

BP Çekiliş Sonuçları

BP Güncel Çekilişler ve Çekiliş Sonuçları

BP Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklanacak? BP Çekilişi ne zaman yapılacak? BP Castrol Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları, BP Express Çekilişi ve Çekiliş sonuçları... Tüm güncel BP Çekiliş haberleri...


31 Aralık’ta sona eren 2 adet BP kampanyası bulunuyor. Güncel durumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

BP Castrol Çekiliş Sonuçları

BP Castrol Çekiliş Sonuçları 12 Ocak 2023 Perşembe günü açıklandı. BP Castrol Çekiliş Sonuçları açıklandığı anda kimkazandi.com kampanya sonuç sayfasında kazananların tam listesini bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bp-akaryakit-puan-cekilis-sonucu

BP Castrol Çekilişi

BP Castrol Çekilişi 10 Ocak 2023 Salı günü saat 10:30’da noter huzurunda yapıldı. BP Castrol Çekilişine Kasım ve Aralık aylarında BP Akaryakıt İstasyonlarından Castrol marka madeni yağ satin alan ve kapaktaki kodu gönderenler katıldılar. Çekiliş sonucunda toplam 111 kişiye değeri 10 bin lira ila bin lira arasında değişen akaryakıt puan hediye edilecek. BP Castrol Çekiliş Sonuçları açıklandığında kazanan isimlerin listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bp-akaryakit-puan-cekilis-sonucu
Hediyeler hakkında detaylı bilgiyi, kampanyalı ürünler hakkında detyaları, katılım koşulları ve kampanya hakkında tüm bilgileri BP Castrol Akaryakıt Puan Çekilişi Kampanya Sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/bp-akaryakit-puan-cekilisi

 

BP Express CocaCola Çekiliş Sonuçları

BP Express CocaCola Çekiliş Sonuçları 13 Ocak 2023 Cuma günü açıklandı. Çekiliş sonucu kazananların listesini sonuç sayfasında görüntüleyebilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bp-express-coca-cola-cekilis-sonucu

BP Express Coca Cola Çekilişi

BP Express Coca Cola Çekilişi 11 Ocak 2023 Çarşamba, saat 11:00’de halka açık olarak yapıldı. BP Express Çekilişine, BP Express noktalarından 25 liralık Coca Cola ürünlerinden satin alıp fişini dahadaha uygulamasına yükleyenler katıldılar. Dahadaha uygulaması ve yapılacak yüklemeler ücretsiz, ancak üye olmanız gerekiyor. BP Express Coca Cola Çekilişi ile 46 kişi Samsung marka hediyeler kazanacak. BP Express Coca Cola Çekiliş Sonuçları açıklandığı anda kazananların listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bp-express-coca-cola-cekilis-sonucu
Hediyeler, kampanya koşulları ve tüm detaylı bilgileri BP Express Coca Cola Çekilişi kampanya detay sayfasından görüntüleyebilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/bp-express-coca-cola-cekilisi

Geçmiş dönem BP Çekiliş Sonuçları

Daha önce yapılmış ve çekiliş sonucu açıklanmış tüm BP Çekilişlerini ve çekiliş sonuçlarını bu sayfadan sorgulayabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=bp

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı