Buzdolabını doldur, 250 TL hediye çeki kazan

Buzdolabını doldur, 250 TL hediye çeki kazan

Yarışma bu hafta Mersin'de
Alışveriş sepetindeki tüm ürünleri düzgün bir şekilde PROFİLO MAKSİMA buzdolabına yerleştiren yarışmacı, market alışverişinde geçerli  250 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak 
 
 
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hacim, fonksiyonellik ve enerji tasarrufu beklentilerini optimum seviyede karşılayan ve derin dondurucusu alt bölümünde konumlanan yeni kombi buzdolabı serisi Maksima’yı, Ramazan boyunca farklı şehirlerde gerçekleştirdiği etkinliklerle tüketicilere tanıtıyor. Benzerlerine kıyasla %10 daha geniş iç hacmiyle olduğu kadar geliştirilmiş tazelik teknolojileri ile de kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Profilo Maksima ile20 Haziran Cumartesi günü İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi’nde yarışanlar arasından de  3 talihli 250’şer TL değerinde hediye çeki kazandı.  Heyecanlı yarışmanın bir sonraki durağı 27 Haziran Cumartesi günüMersin Palm City Alışveriş Merkezi. Saat 13.00’de başlayacak yarışmayla  katılımcılar hem Profilo Maksima ile yarışacak hem de onu yakından tanıyacak.  
 
 
KATIL, ALIŞVERİŞ ÇEKİNİ KAZAN 
27 Haziran Cumartesi günü Mersin Palm City Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek olan ve  kazananların 250 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirileceği yarışmada her turda 8 yarışmacı yarışıyor.  .Yarışmacılar alışveriş sepetinde bulunan ve bir buzdolabında yer alabilecek ürünleri en kısa zamanda doğru ve düzgün bir şekilde Profilo Maksima buzdolabına yerleştirmeye çalışacak. Finalde buzdolabını en hızlı dolduran yarışmacı 250 TL’lik alışveriş çeki ile ödüllendirilecek. Etkinlik boyunca gerçekleştirilecek üç tur sonucunda 3 talihli 250’şer TL’lik hediye çekinin sahibi olacak. 
 
 
Profilo Maksima Kombi Buzdolabı yarışma etkinliği Kayseri ve Samsun’da devam edecek. 
 
Yarışmanın düzenleneceği tarihler ve AVM’ler:
27 Haziran Cumartesi - Mersin - Palm City
4 Temmuz Cumartesi - Kayseri – Meysu
11 Temmuz Cumartesi - Samsun – Piazza
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı