CardFinans Sevgililer Günü’nde yalnızların yanında

CardFinans Sevgililer Günü’nde yalnızların yanında

Sonuçlar ilk önce Kimkazandi.com'da olacak!
14 Şubat öncesi “CardFinans ile gönül işlemleri” kampanyasını başlatan CardFinans, “sevgililik zor zanaat” diyor ve sevgilisi olmayanları yalnızlığın keyfini çıkarmaya davet ediyor! “Alışverişi kendinize yapın” diyen CardFinans çekilişle 5 Macbook Pro, 5 iPhone 6, 5 iPad Air ve 50 Sevgililer Günü Özel Kek Çiçeği kazanma şansı da sunuyor. 
 
 
CardFinans bu 14 Şubat’a “sevgililik müessesesi”ni masaya yatırdığı bir kampanya ile giriyor. Sevgililik müessesesini rakamlarla inceleyip, formüllerle deşifre eden, grafiklerle anlatan CardFinans, “sevgililik zor zanaat” sonucuna varıyor ve sevgilisi olmayanlara yalnızlığın tadını çıkarma çağrısı yapıyor. 
 
“Bu zorluklarla uğraşmaya ne gerek var, iyisi mi siz yalnızlığın keyfini çıkarın, CardFinans’la alışverişi kendinize yapın” diyen CardFinans, çekilişle 5 Macbook Pro, 5 iPhone 6, 5 iPad Air ve 50 Sevgililer Günü Özel Kek Çiçeğinden birini kazanma şansı da sunuyor.
 
Her 100 TL’ye bir kazanma fırsatı
Kampanya, 14 Şubat 2015’e kadar Türkiye genelinde ek kartlar dahil tüm Finansbank Bireysel Kredi Kartları ile yapılacak giyim, kozmetik ve kuyum alışverişlerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında her 100 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecek. Kampanyada kazananlar, 23 Şubat tarihinde halka açık olarak yapılacak olan çekilişle belli olacak. 
 
Çekiliş sonuçları Kimkazandi.com da yayınlanacak! 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı