Çilek’in “Kırmızı Kalem Kampanyası’’nda  %40 indirim

Çilek’in “Kırmızı Kalem Kampanyası’’nda %40 indirim

Yüzde 40 İndirimi Yakalayın
Çilek, 2014 yılında başlattığı ‘Kırmızı Kalem’ kampanyası ile çocukları düşlerindeki odalarla buluşturmaya devam ediyor. Çilek, Mart ayı boyunca seçili ürünlerinde %40’a varan indirimlerle cazip ödeme seçenekleri sunuyor.   
 
Özgün, eğlenceli ve güvenli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençleri hayallerindeki odalara kavuşturan Çilek, ‘Kırmızı Kalem’ kampanyası ile hem çocukları hem de aileleri mutlu etmeye devam ediyor.
 
Seçili ürünlerdeki indirimli fiyatların altını kırmızı kalem ile çizen Çilek, odalarını yenilemek isteyen çocuk ve gençlere tescilli tasarım ve aksesuarlarını uygun ödeme seçenekleri ile sunarak odalara renk ve eğlence katıyor.
 
Kırmızı Kalem Mart’ta da Devam Ediyor
 
Çocukların odalarına eğlenceli ve estetik bir hava katan Çilek’in Kırmızı Kalem Kampanyası Mart ayında da devam ediyor. Çilek, kampanya kapsamında %40’a varan indirim seçenekleriyle çocukların istedikleri odaya kavuşmasını sağlıyor.
 
Çocukların odalarını birbirinden güzel mobilya ve aksesuarlar ile dizayn eden Çilek, Mart ayına özel büyük indirimi ve cazip ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağazalarında sizleri bekliyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı