Çok Gezen Değil, Çok Hashtagleyen Kazanıyor

Çok Gezen Değil, Çok Hashtagleyen Kazanıyor

#eglenceodulleri

Park, lunapark, temapark, akvaryum, müze, aquapark, bowling, hayvanat bahçesi, festival vb. açık veya kapalı eğlence alanlarında en eğlendiğin anların fotoğrafını çek, #eglenceodulleri etiketini kullanarak ve fotoğrafın çekildiği yeri hashtagleyerek paylaş, sürpriz eğlenceyi kazanan sen ol.

 

 

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı olarak Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Sektörünü çatısı altında toplayan ATRAX, fuar kapsamında organize ettiği “Shining Star Awards 2015 - Eğlence Ödülleri” ileTürkiye’de eğlence, aktivite, rekreasyon ve park sektörüne hizmet eden kişi ve kurumların hayata geçirdiği önemli projeleri ödüllendiriyor. Firma ya da kurumlar, kendi yapacakları başvuru üzerinden 13 kategoride değerlendirilecek. Aynı zamanda bu yıl sosyal medya üzerinden eğlence alanlarıyla ilgili farkındalık oluşturarak tüketicinin gözünden eğlence alanlarını değerlendirmek adına bir kampanya düzenleyecek.

 

 

Türkiye genelinde ki eğlence temalı tesisler, parklar, belediye parkları, otel ve AVM eğlence alanları, müze ve ören yerleri, hayvanat bahçeleri, su parkları, lunapark, paintball, sinema, go-kart, bowling, akvaryum, festivaller, eğlence, aktivite ve spor alanları, bilim – kültür parkları, özel aktivite ve dinlenme alanları, rekreasyon alanları vb. alanlarda geçirdiğiniz keyifli zamanları #eglenceodulleri etiketiyle ve mekanı hashtagleyerek (#) instagram, facebook ve twitter hesaplarından paylaşanlar sürpriz hediyeyi kazanma şansı yakalıyor. Türkiye genelinde geçerli olan kampanyaya katılarak hem ilinizdeki öne çıkan çalışmaları duyurmuş olun hem de eğlendiğiniz zamanları paylaşırken büyük ödülü kazanma şansını yakalayın. 30 Ekim 2015 Cuma gününe kadar devam edecek olan yarışmanın kazananı 9 Kasım 2015 Pazartesi günü “Eğlence Ödülleri” resmi facebook hesabında duyurulacaktır.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı