Colin's Jeans Fest BMW 118i kazandırıyor

Colin's Jeans Fest BMW 118i kazandırıyor

Her jean bir çekiliş hakkı

 

 

Colin’s’in geleneksel Jeans Fest kampanyası 5. Yaşında yine birbirinden güzel hediyelerle kazandırmaya devam ediyor. 24 Ağustos - 16 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan Jeans Fest kampanyası ile bir şanslı kişi BMW 118i sahibi olacak. Jeans Fest 5. yılında 5 farklı hediye seçeneği ile gençleri bekliyor.

 

Şık giyinirken rahatlığından vazgeçemeyenlerin adresi Colin’s’in hediyeler dağıtacağı geleneksel Jeans Fest kampanyası 24 Ağustos’ta başladı. 24 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Jeans Fest, Colin’s mağazalarından jean alan herkese çekilişle hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Bu yıl beşincisi gerçekleşen kampanya bir kişiye BMW 118i, 5 kişiye iPhone 6 Plus, 5 kişiye GoPro 4, 5 kişiye PlayStation 4, 5 kişiye de Beats kulaklık kazandıracak. Ayrıca  500 adet Colin’s Jean pantolon da  sahiplerini bulacak.

 

Jeans Fest boyunca Colin’s mağazalarından veya http://www.colins.com.tr/ adresinden yapılan her 50 TL ve üzeri jean alışverişine bir çekiliş hakkı ve bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere 18 Eylül’e kadar geçerli %20 indirim kuponu verilecek.

 

COLINS JEANS FEST ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLA!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı