Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.

Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.

13. Geleneksel Resim Yarışması
Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan geleneksel Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.
 
Bu yıl 5-11 yaş aralığında bulunan öğrenciler ‘Sevgiyle Büyüyen Bir Tohum Geleceğe Orman Olur” temasıyla Dalin 13. Geleneksel  Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler.
 
Yarışmada İlk Üçe Giren Minik Ressamların Ödülü ; İpad Mini
 
Gerçekleştirilecek profesyonel jüri değerlendirmesiyle dereceye girecek minikler 23 Nisan 2014 tarihinde www.dalinresimyarismasi.com adresinden ilan edilecekler.  
 
 
35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak olan resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.  Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, e-mail adresi, okul telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı, soyadı ve imzası açık olarak yazılmalıdır.
 
Dereceye giren ilk 50 resim arasından katılımcıların aileleri tarafından onay verilen resimler sergilenecektir.
 
Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 30 Mart 2013 tarihine kadar “Dünya İşleri İletişim Ajansı-Ömer Avmi Mah. Hacı Hnm Sok. N:8 D:5 Beyoğlu-İstanbul ” adresine göndermeleri gerekmektedir.
 
Telefon:0212 2522035

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı