Dardanel ile artık her Salı ‘Ton Balığı Günü’

Dardanel ile artık her Salı ‘Ton Balığı Günü’

Her Salı 15 kişiye kazandırıyor
Türkiye’nin balık uzmanı Dardanel, her Salı balık tutkunlarına özel Ton Balığı Günü düzenliyor. 16 Aralık Salı gününden itibaren her Salı Ton Balığı Günü’ne özel olarak düzenlenen yarışmada, Dardanel’in Facebook sayfasında sorulan soruyu doğru yanıtlayan 10 kişiye ve Instagram hesabında Dardanel ürünleri ile hazırlanan en güzel yemek fotoğraflarını paylaşan 5 kişiye Dardanel ton balığı hediye ediliyor.
 
Türkiye’nin balık uzmanı Dardanel, her Salı düzenleyeceği Ton Balığı Günü ile balık tutkunlarını sosyal medyada buluşturuyor. 16 Aralık Salı gününden itibaren her Salı Ton Balığı Günü’ne özel olarak düzenlenen yarışmada, Dardanel’in Facebook sayfasında sorulan soruyu doğru yanıtlayan 10 kişiye ve Instagram hesabında Dardanel ürünleri ile hazırlanan en güzel yemek fotoğraflarını paylaşan 5 kişiye Dardanel ton balığı hediye ediliyor.
 
Balık tutkunlarını yenilikçi lezzetlerle buluşturan ve sofralara mutluluk katan Dardanel’in düzenlediği yarışma ilk günden sosyal medyada heyecan yarattı. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, Dardanel’in Facebook sayfasında sorulan soruya yanıt vermek ya da Instagram sayfasında Dardanel ürünleriyle hazırladığınız yemeğin fotoğrafını paylaşmak. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı