DeFacto bir hâyâli daha gerçekleştiriyor

DeFacto bir hâyâli daha gerçekleştiriyor

MTV Müzik Ödüllerini Yerinde İzleme Şansı
Gençlerin dinamik markası DeFacto, 4 şanslı kişiyi dünyanın en prestijli müzik ödül töreni olan MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni’ne götürüyor! MTV lisanslı DeFacto ürünlerini www.defacto.com.tr üzerinden al! Çekilişe katıl! 
Dünyaca ünlü starları, dünyanın en ünlü müzik organizasyonunda canlı olarak görme şansını yakala! 
 
 
Türkiye’nin enerjik markası DeFacto, gençlerin hâyâllerini yurt dışına taşıyor. DeFacto, yapacağı çekilişle 4 şanslı kişiyi dünyanın en önemli müzik ödülleri olan MTV Avrupa Müzik Ödül Töreni’ne götürüyor. İskoçya Glasgow’da yapılacak ödül töreninde en popüler sanatçıları görme ve canlı dinleme şansını yakalayacak olan 4 kişi ayrıca 5 yıldızlı otelde, 3 gün 2 gece krallar gibi ağırlanacak.
 
“Bu dört kişiden biri ben olmalıyım!” diyorsan…
 
“Müziksiz yapamam, MTV’siz yaşayamam, bu efsanevi törende benim de olmam lazım!” diyorsan yapman gereken çok kolay…
 
DeFacto’nun yeni koleksiyonunda yer alan MTV lisanslı ürünlerden en az bir adet olmak üzere www.defacto.com.tr web sitesi üzerinden 15 – 30 Temmuz tarihleri arasında yapılacağın her 50 TL’lik online alışverişe bir çekiliş hakkı kazanacaksın.
 
E, tabi senin gibi birçok kişi istiyor bu efsanevi geceyi yaşamayı… “Ben iddialıyım!” diyorsan yapacağın her alışveriş ile kazanma şansını artırabilirsin.
 
Milli Piyango İdaresi tarafından 20 Ağustos 2014 saat 14:00’te noter huzurunda, halka açık olarak Ata Center Atrium’da yapılacak çekiliş ile talihliler belli olacak ve 22 Ağustos 2014 tarihinde Akşam Gazetesi’nde duyurulacak.  Kampanya detayları için tıkla:
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı