Dekorasyon meraklıları bu yarışmayı sevecek!

Dekorasyon meraklıları bu yarışmayı sevecek!

#CommandveKoctas

15 Mayıs 2015 - 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek.


3M Türkiye, yaratıcı dekorasyon meraklılarının ilgisini çekecek eğlenceli bir yarışma düzenliyor. 3M’in stratejik markalarından olan Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya  sadece Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek. YapYapıştır resmi Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılan fotoğraflar, #CommandveKoctas hasgtag’i altında toplanıp daha sonra YapYapıştır Instagram hesabında (instagram.com/yapyapistir) yayınlanacak.

 

Yarışmaya katılmak isteyenler 15 Mayıs 2015 - 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, “Dekorasyon” temasına uygun çekilen bir veya daha fazla fotoğrafı, Instagram’da #CommandveKoctas hashtag’i altında paylaşacaklar ve bu fotoğraflar YapYapıştır resmi instagram sayfasında yeniden yayınlanacak. İsteyen katılımcılar, fotoğraflarını party@yapyapistir.com adresine de gönderebilecekler. Fotoğraf başına en çok “Beğen”toplayan 50 yarışmacı ödül olarak 3M ürün paketi kazanacak.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı