Dekorasyon meraklıları bu yarışmayı sevecek!

Dekorasyon meraklıları bu yarışmayı sevecek!

#CommandveKoctas

15 Mayıs 2015 - 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek.


3M Türkiye, yaratıcı dekorasyon meraklılarının ilgisini çekecek eğlenceli bir yarışma düzenliyor. 3M’in stratejik markalarından olan Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya  sadece Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek. YapYapıştır resmi Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılan fotoğraflar, #CommandveKoctas hasgtag’i altında toplanıp daha sonra YapYapıştır Instagram hesabında (instagram.com/yapyapistir) yayınlanacak.

 

Yarışmaya katılmak isteyenler 15 Mayıs 2015 - 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, “Dekorasyon” temasına uygun çekilen bir veya daha fazla fotoğrafı, Instagram’da #CommandveKoctas hashtag’i altında paylaşacaklar ve bu fotoğraflar YapYapıştır resmi instagram sayfasında yeniden yayınlanacak. İsteyen katılımcılar, fotoğraflarını party@yapyapistir.com adresine de gönderebilecekler. Fotoğraf başına en çok “Beğen”toplayan 50 yarışmacı ödül olarak 3M ürün paketi kazanacak.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı