DenizBank, Üretici Kart’ın 10. yılında 10 üreticiye Tümosan marka Traktör hediye ediyor

DenizBank, Üretici Kart’ın 10. yılında 10 üreticiye Tümosan marka Traktör hediye ediyor

10 Şanslı Müşterisine Kazandırıyor
DenizBank, 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor. Anlaşmalı iş yerlerinden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı verilecek. 
 
Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sıraya yerleşen DenizBank; tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor. DenizBank bu kapsamda düzenlediği Milli Piyango İdaresi kampanyası kapsamında 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Üretici Kart’ını kullanacak 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor. Üretici Kart sahibi tarımsal üreticilerin 31 Ekim 2014’e kadar tek seferde 100 TL ve üzeri tutarında mazot, gübre, yem, zirai ilaç, tohum, fide gibi tüm tarımsal girdi satışı yapan anlaşmalı bayilerden yapacakları tarımsal girdi harcamalarına çekiliş hakkı veriliyor. Kampanya sonucunda 7 Kasım 2014 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler 2014 model 4155 2 WD ROLLBARLI Tümosan marka traktör kazanacak. Kazanan talihliler, 13 Kasım 2014 tarihli Güneş gazetesi ile Yeni Şafak gazetelerinde ve www.denizbank.com’da ilan edilecek. Üreticiler kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.denizbank.com ve 444 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattı’ndan ulaşabilecekler. 
 
"Tarımda özel bankalar arasında lideriz"
DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, yeni kampanyaları ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’yi kapsayan yolculuğumuza heyecanla devam ediyoruz. Bunun yanı sıra 450 bini aşkın üreticiye 12 bin üye iş yerinde tarımsal girdi alımlarında avantajlar sağlayan Üretici Kart’ımızın 10. Yılında 10 üreticimize 2014 model Tümosan marka traktör hediye ediyoruz. Özel bankalar arasında tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran banka olarak sektöre verdiğimiz toplam kredi tutarı 3,5 milyar TL’yi aştı. DenizBank olarak öncü uygulamalarımızla tarımsal üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve yeni fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. Üreticilerimizi, Üretici Kart’larını avantajlı alışveriş kampanyalarımızda kullanarak son model Tümosan traktör sahibi olmaya çağırıyoruz." 
 
Sektöre özel Üretici Kart
Türkiye’de bir ilk olan Üretici Kart ile üreticiler; kapalı devre çalışan ve sadece yapmış olduğu tarımsal faaliyetler için gerekli olan gübre, tarım ilacı, yem, akaryakıt, tohum, fide gibi tarımsal girdi alımlarını DenizBank’ın anlaşmalı üye işyerlerinden Üretici Kartları ile 5 aya varan vadeye kadar olan kısmını faizsiz olarak kullanabiliyorlar. DenizBank’ın benzeri kampanyaları yem, tarım ilacı, tohum, fide satışı yapan bayilerde de uygulanıyor. Üreticiler DenizBank şubelerinden, anlaşmalı üye işyerlerindeki POS makinalarından, ATM’lerden, DenizBank web sayfasından ya da sadece bir SMS atarak cep telefonlarından Üretici Kart başvurusunda bulunabiliyorlar. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı