Deposito'da Şans Çarkı

Deposito'da Şans Çarkı

Çekilişsiz Kurasız Hediyeler Kazanma Şansı
Deposite Outlet’te Şans Çarkı sürpriz hediyeler kazandırıyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde hediye çekleri, birbirinden ünlü markaların sürpriz hediyeleri ve indirimleri sizleri bekliyor…
 
Deposite Outlet Merkezi’nin her yıl yapmış olduğu Şans Çarkı etkinliği sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca gerçekleşecek bu etkinlikte 100 TL ve üzeri alışverişlerde birbirinden özel hediyeleri kazanma şansı sunuluyor. Hediye kuponları, birbirinden ünlü markaların sürpriz hediyeleri, kahve, yemek kuponları, bowling, go kart, lunapark eğlence kuponları, parti evinde indirimler ve dahası…  Haziran ayı boyunca devam edecek hediye yağmurundan sizde yararlanın.
 
Yaşam sahası niteliği taşıyan Deposite Outlet Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslar arası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 40 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli/Başakşehir’in buluşma noktası olan YAŞAM MEYDANI niteliğindeki DEPOSİTE OUTLET, birbirinden seçkin Dünya ve Türk markaları, Go-kart, Bowling, Lunapark ve Playland gibi oyun alanları, doğumgünü etkinlikleri için parti evi ile İstanbulluların alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yön vermeye devam etmektedir.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı