Dijital festivalin yeni talihlileri belli oldu

Dijital festivalin yeni talihlileri belli oldu

iPhone 6 ve Samsung Galaxy S5 kazandılar
-AVM Partners tarafından yönetilen ve “Dijital AVM” olarak bilinen Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası “Dijifest”te ödüller sahiplerini bulmaya devam ediyor. 
 
Dijital altyapısıyla çoğu rakibinden bir adım önde olan, Ankaralıların yeni buluşma noktası Taurus’un düzenlediği “Dijifest”te ikinci ve üçüncü büyük ödüller sahiplerini buldu. Geçtiğimiz ay ilk ödüllerini sahipleriyle buluşturan ve verdiği ödüllerle yoğun bir ilgiyle karşılaşan Dijifest’in Kasım ayı kazananları Osman Tekin ve 16 yaşındaki Ahmet Sencer Topçu oldu.
 
Bir mobil telefon firmasında çalışan ve Taurus AVM’den iPhone 6 kazanan Osman Tekin, "Taurus oldukça beğendiğim ve sıkça geldiğim bir AVM. İstediğim, aradığım her şeye kolaylıkla ulaşabiliyorum. Taurus’un böyle bir kampanyası olduğunu duyunca katılmak istedim. İnanmak başarmanın yarısıdır inancıyla yola çıkarak bu kampanyaya katıldım. Teknolojiyle ilgili biri olarak kazandığım ödül beni çok mutlu etti. Taurus AVM’ye teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Samsung Galaxy 5 kazanan Ahmet Sencer Topçu ise Dijifest kampanyasını gördüğünde eğlenceli olacağını düşünerek kampanyaya katılmaya karar verdiğini ifade ederek, “Ödül kazandığımı duyan arkadaşlarım da kampanyaya ilgi göstermeye başladı. Hatta katılmak için benden yardım isteyenler dahi oldu” diye konuştu. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı