DİMES'ten Kaçalım Buralardan Kampanyası

DİMES'ten Kaçalım Buralardan Kampanyası

Fiat 500 kazanma şansı

DİMES, ‘Kaçalım Buralardan’ platformunda, tüketicilerini rutinlerden kaçış rotalarını ve deneyimlerini paylaşmaya davet ediyor; çekilişle otomobilden kulaklığa yüzlerce hediye kazanma fırsatı sunuyor.

 

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve içecek sektörünün lider markalarından DİMES, hayata başka bakmaya davet ediyor.

 

Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanan DİMES, eşsiz anlar ve deneyimlerle günlük rutinlerden uzaklaşma hissini, ‘Kaçalım Buralardan’ söylemiyle özetliyor.

 

DİMES’in yeni reklam kampanyasında vurguladığı ‘Kaçalım Buralardan’,www.kacalimburalardan.com web sitesi ve #kacalimburalardan sosyal medya etiketiyle (hashtag) de, aynı zamanda bir dinamizm platformuna dönüşüyor.

 

Uzatılmış bir hafta sonu tatili, bir yol hikayesi ya da gün içerisinde kulaklıkla en sevilen şarkıyı dinleyerek verilen kısa bir mola … DİMES, ‘Kaçalım Buralardan’ platformunda, tüketicilerini rutinlerden kaçış rotalarını ve deneyimlerini paylaşmaya davet ediyor. Dijital platformlardan paylaşılan deneyimler ve rotalar, 300 ml DİMES teneke kutu ürünleri üzerine resmediliyor; hayata başka bakmak isteyenlere ilham veriyor.

 

DİMES’in, hayata farklı bir gözle bakmanın gücüne olan inancını vurgulayan DİMES Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, “Yolda olmanın güzelliği kimi zaman gidilen yerde olmaktan daha çok mutluluk verir. Biz de DİMES olarak kurulduğumuz günden bu yana bu hissi seviyoruz. Her sabah geçtiğimiz yola yeni bir rota, bizi bekleyen günlük işlerimize yepyeni bir deneyim olarak bakıyoruz. Meyveye olan tutkumuz ve meyvenin mucizesine olan inancımızla yeniliklere öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

 

DİMES Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen ‘Kaçalım Buralardan’ platformu hakkında şu bilgileri verdi: “Özellikle genç tüketicilerimiz, günümüzün dijital nesli, bilgiye nasıl ulaşıp, kendini nasıl eğiteceğini çok iyi biliyor. Küçük kararlar ve küçük seçimlerle, hayata neşesi, etkisi büyük farklar katabiliyorlar ve bu deneyimi paylaşmayı seviyorlar. Tüketicilerimizin “Kaçalım Buralardan” dedikleri, her an yanlarında olabileceğimiz bir blog oluşturduk. Dimes Go ile Kaçalım Buralardan Platformu ile, dünyada bir fark yaratmak isteyen herkesin, yollardan ve maceralardan çıkarımlar yaparak bu hayallerini gerçekleştirmelerini istiyor, destekliyoruz.”

 

DİMES 330ml teneke kutulu ürünlerini kapsayan “Kaçalım Buralardan!” kampanyası kapsamında bir de çekiliş gerçekleştirilecek. DİMES, bu çekilişle hayata başka bakmak isteyen 1 kişiye Fiat 500, 50 kişiye Bianchi bisiklet ve 500 kişiye kulaklık hediye edecek. Tüketiciler, 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından temin edilebilecek Dimes 330 ml teneke kutularındaki kırmızı açma halkalarından çıkan şifreyi www.kacalimburalardan.com adresinden kişisel bilgileriyle girerek çekilişe katılım hakkı elde edecekler. Çekiliş sonuçları ise Ekim ayında açıklanacak ve talihlilere hediyeleri teslim edilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Bosch Çekilişi 2023

Bosch Çekilişi 2023

1 ay 0 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı