“Djifest” te ilk ödüller sahiplerini buldu

“Djifest” te ilk ödüller sahiplerini buldu

iPhone 6 kazandı
- AVM Partners tarafından yönetilen ve çoğu AVM’de bulunmayan dijital altyapısıyla dikkati çeken Taurus’un düzenlediği  “Dijifest” te ilk büyük ödüller sahiplerini buldu. Dijifest’in Ekim ayı kazananlarından birinciliği Pelin Yılmaz alırken, ikinci Selma Manav oldu. 
 
Taurus AVM’nin  uygulamalarına, etkinliklerine sürekli katıldığını belirten Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Pelin Yıldız, IPhone 6 kazandığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Yıldız, “Taurus AVM tarafından düzenlenen Dijifest oldukça ilgimi çekmişti. Bu yarışma ile hem eğlendim, hem de çok güzel bir hediye kazandım. Teşekkürler Taurus” dedi.
 
Samsung 5S kazanan Selma Manav ise, “Festival boyunca Taurus’u sosyal medya mecralarında takip ettim. Dijifest’e ise çok sayıda arkadaşımı davet ettim. Kazandığım telefona kardeşimin ihtiyacı vardı, çok mutluyuz” diye konuştu.
 
Taurus’un dijital festival kampanyası Dijifest’e şu ana kadar 3 bin 400 üye katıldı. 
1 Ocak 2015’e kadar devam edecek yarışmada en fazla kişiyi Dijifest üyesi yapan kullanıcılar, festival boyunca her ay kazanmaya devam edecekler.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı