Doğa sevgisi Abant tatili kazandırdı

Doğa sevgisi Abant tatili kazandırdı

Twitter paylaşımı ile kazandı

Ankara – LTS Teknoloji Grup bünyesindeki GeoMASS Trikoloji ARGE Laboratuvarı’nda üretilen Revox şampuanın, “22 Mayıs Dünya Biyoçeşitlilik Günü” nedeniyle Twitter’da #doğanınrenkleri hashtagiyle başlattığı yarışmada birinciliği Birce Turan elde etti. 

Teknolojiyle yaşayan kuşakların doğayla kucaklamasını amaçlayan ve unutulan doğa güzelliklerini bizlere yeniden hatırlatan “Doğanın Renkleri” yarışması, yalnız Türkiye’de değil, Hollanda, Portekiz gibi ülkelerde de ilgi uyandırdı. 500’e yakın doğa fotoğrafının yarıştığı #doğanınrenkleri yarışmasında, yaklaşık 1 ay süren maraton sonucu kazanan belli oldu.

“bircemore” kullanıcı adıyla yarışmaya katılan Birce Turan, fotoğrafıyla “Doğanın Renkleri” yarışmasının birincisi seçildi. Birce Turan, tüm doğa güzelliklerinin bir arada olduğu Abant’ta 1 gece çift kişilik tam pansiyon tatil kazandı. Yarışmaya katılan 5 kişiye de mansiyon ödülü olarak Revox şampuan hediye edilecek.

LTS Teknoloji Grup Başkanı Talat Sam, Revox şampuanlarıyla çok kısa sürede elde ettikleri başarının temelinde doğanın yattığını belirterek, "Biz doğaya karşı olan borcumuzu, doğa bilinci oluşturarak kısmen ödemek istedik. Gelen doğa fotoğraflarının tamamı çok özel ve çok güzeldi. Yarışmaya gençler daha fazla ilgi gösterdi. Bu yarışma sayesinde özellikle teknoloji bağımlısı Y kuşağıyla, doğanın mucizevi güzelliklerini buluşturmaktan dolayı son derece mutlu olduk" dedi. 

Sam, yüzde 100 yerli üretim ve bitkisel içeriğiyle tüm gücünü doğadan alan Revox şampuanın bu tür etkinliklerle her geçen gün biraz daha zarar gören ekolojik sisteme dikkatleri çekerek, doğa mucizelerine sahip çıkmamız gerektiğini bize hatırlatacağını söyledi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı