Doğrudan satış modeli ile araba kazandılar

Doğrudan satış modeli ile araba kazandılar

Corsa'lar teslim edildi

Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, 21 Mayıs tarihinde İstanbul Dedeman Otel’de senenin en önemli etkinliklerinden biri olan Araç Teslim Kokteyl’ini gerçekleştirdi. Yüzlerce kişinin katıldığı özel etkinlikte, LR iş ortaklarına toplam 15 adet Opel Corsa dağıttı.

 

 

Binlerce iş ortağının yaşam kalitesini değiştiren, hayatlarına değer katarak iş fırsatları sunan Alman kozmetik devi LR Health & Beauty düzenlediği Araç Teslim Kokteyl’inde büyük satış başarısı gösteren LR iş ortaklarına son model arabalar teslim etti.

 

İstanbul Dedeman Otel’de 21 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen etkinlikte katılımcılar keyifli vakit geçirirken, doğrudan satış sektöründe başarı merdivenlerini hızla tırmanan iş ortakları kendi deneyim ve başarılarını katılımcılar ile paylaştı.

 

Arabaları iş ortaklarına teslim eden LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Ömer Barış Turan konuyla ilgili “ LR Health & Beauty Türkiye olarak çok başarılı bir yılı geride bıraktık. Öncelikle tüm iş ortaklarımıza katkılarından dolayı teşekkürler ederim.  LR olarak biz, tüm ürünlerimizle insanların hayatlarına değer katmanın yanı sıra, sunduğumuz iş modeliyle maddi olarak da değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün burada dağıttığımız bu arabalar da hem şirketimizin hem de iş ortaklarımızın başarısının göstergesi.” dedi.

 

LR Health & Beauty, düzenlediği seminerler ile yaşama değer katan fırsatlar vermeyi amaçlıyor. LR seminerlerde, dünya çapında 32 ülkede 300.000 satış ortağına sağladığı benzersiz otomobil konseptini, mesleki eğitimleri, adil ve şeffaf pazarlama planını bu dünyanın parçası olmak isteyen herkes ile paylaşıyor.

 

Daha fazla bilgi almak için: www.lrworld.com/healthandbeauty

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı