“Dokun Bana” fotoğraf yarışması 9 Ekim’e uzatıldı

“Dokun Bana” fotoğraf yarışması 9 Ekim’e uzatıldı

Başvuruyu yap yarışmaya katıl
Sedef Hastaları Dayanışma Derneği, sedef hastalığına dikkat çekmek, sedef hastalığının bulaşıcı bir hastalık olmadığını kamuoyuna duyurmak ve sedef hastalarına fotoğraf yoluyla destek olmak amacıyla bir fotoğraf yarışması düzenliyor. 18 yaşını dolduran herkesin katılabildiği “Dokun Bana” fotoğraf yarışmasına 9 Ekim 2014 tarihine kadar sedefhastalaridernegi.org/fotoğrafyarismasi adresinden başvuru yapılabiliyor.
 
Türkiye’deki sedef hastalarını temsil etmek, sedef hastalığı hakkında bilgilendirmek ve toplumu bilinçlendirmek amacıyla 2010 yılından bu yana faaliyetler gerçekleştiren Sedef Hastaları Dayanışma Derneği (SHDD), “Dokun Bana” adlı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Novartis firması ve Taze Fikir reklam ajansının koşulsuz desteğiyle düzenlenen fotoğraf yarışmasına 18 yaşını dolduran herkes başvurabilecek. 
 
9 Ekim 2014 tarihine kadar sedefhastalarıdernegi.org/fotografyarismasi internet adresinden başvuru yapılan yarışmaya adaylar, “dokunmak” ana temasıyla; sevdiklerine dokunmak, hayata dokunmak, hayallere dokunmak gibi pek çok konuda, günlük hayatın içinden, yaşam ve umut dolu fotoğrafları ile katılabilecek. Fotoğrafların sedef hastalığını doğrudan göstermesi, fotoğraflarda sedef hastalarının yer alması zorunlu olmayacak. Fotoğraf sanatçısı Muammer Yanmaz, fotoğraf Sanatçısı Mustafa Seven, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can Bilgili, Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Ulviye Atılganoğlu ve Sedef Hastaları Dayanışma Derneği Üyesi Sertan Tiryaki’nin seçici kurulunu oluşturduğu yarışma Ekim ayında sonuçlanacak. Yarışmada dereceye giren ilk 3 fotoğraf ödüllendirilirken, ödül kazanan fotoğraflarla birlikte seçilen diğer fotoğraflara da sergileme hakkı verilecek.
 
Yarışmanın ödülleri ise şöyle;
Birincilik; Canon 6D 50 MM 1.8 MM fotoğraf makinası
İkincilik; Nikon D5300 - 18-55 MM VR fotoğraf makinası
Üçüncülük; VR Olympus PEN E-P3 fotoğraf makinası
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı