Doping’den Müzik Keyfini Artıran Kampanya

Doping’den Müzik Keyfini Artıran Kampanya

Spotify Üyeliği İster Misin?
Doping İnternet'in Facebook sayfasında yayına aldığı yarışma, müzik bilgisini ortaya koyarak soruları doğru yanıtlayıp, Doping üyesi olanlara 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazandırıyor.
 
Kullanıcılarına daha iyi bir internet deneyimi sunan Doping İnternet, tarifelerinde yaptığı kampanyaların yanı sıra sosyal medya kampanyalarıyla da beğeni topluyor. Geçtiğimiz aylarda takipçilerine onlarca tablet hediye eden Doping İnternet, şimdi de 3 aylık Spotify Premium üyeliği için kullanıcıların müzik bilgisini test ediyor. 
 
Doping İnternet Facebook sayfası her ay farklı konseptler, farklı kampanyalar ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Teknoloji konsepti ile geçen Mart ayında, Doping İnternet Facebook takipçileri onlarca Samsung tabletten birinin sahibi oldu. Bu ay da müzik konsepti çerçevesinde kampanya ve iletişimini kurgulayan Doping, Facebook sayfasında başlayan yarışmada, müzik bilgisini kanıtlayan takipçilerine popüler müzik uygulaması Spotify'da kullanabilecekleri 3 aylık Premium üyelik hediye ediyor.
 
Spotify Premium üyelik kazandıran yarışmada katılımcılar 10 adet müzik sorusu ile karşılaşıyorlar. Kullanıcıların kazanması için bu 10 sorudan  sadece 2'sini doğru cevaplaması ve Doping İnternet müşterisi olmak için başvurması yeterli. Yarışma sonunda Doping İnternet’in Facebook takipçileri hem Doping İnternet'in avantajlı paketlerine üye oluyorlar hem de 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanıyorlar.  
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı