Dünya Kadınlar Günü’nde en lezzetli çekiliş CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde

Dünya Kadınlar Günü’nde en lezzetli çekiliş CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde

Volkswagen Jetta Sahibini Buluyor
Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ayşe Tüter ve Elif Korkmazel’i ağırlıyor. 
 
8 Mart Cumartesi, saat 14.30 - 16.00 arasında Ayşe Tüter ve Elif Korkmazel ile Dünya Kadınlar Günü’ne özel pratik yemek tarifleri ve püf noktalarının verileceği etkinliğin ardından Volkswagen Jetta kampanya çekilişi gerçekleştirilecek. Saat 16:00’da gerçekleştirilecek çekilişle 5 Aralık’ta başlayıp 28 Şubat tarihinde sona eren Volkswagen Jetta kampanyasının talihlisi belli olacak.
 
Ailece kaliteli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde; Türkiye pazarına ilk kez CarrefourSA Ümraniye AVM ile giriş yapan; mobilya, dekorasyon, elektronik, beyaz eşya ve tasarım ürünleriyle  4.350  metrekarede Conforama hizmet veriyor. 4 bin 300 metrekarelik eğlence merkezi ve bowling salonu ile Crocus Park ve 1.500 m²’lik çocuk oyun alanıyla Joker Maxitoys çocuklara eğlenceli bir dünyanın kapılarını açıyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı