Dünya Kupası değil Krampon Kupası

Dünya Kupası değil Krampon Kupası

Barçın Hediye Çekleri Seni Bekliyor
Dünya Kupası’nın en eğlenceli tahmin oyunu Krampon Kupası başladı. Barcin.com tarafından hazırlanan Krampon Kupası’nda Dünya Kupası boyunca en çok gol atan kramponlar tahmin edenler arasından en çok puanı toplayan 5 kişi 100 TL ile 500 TL arasında değişen miktarlarda hediye çekleri kazanacak. Ayrıca katılan herkes yine barcin.com adresinde geçerli olacak %5 indirim çeki kazanacak. Peki Krampon Kupası’na nasıl katılabilirsiniz?
 
www.barcin.com/krampon-kupasi adresinde Dünya Kupası boyunca göreceğiniz tüm kramponları inceleyerek en çok gole imza atacağını tahmin ettiğiniz kramponu seçeceksiniz. Kramponu seçebilmek için facebook hesabınızla bağlanarak uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Daha sonrasında arkadaşlarınızı oyuna davet ederek daha çok puan kazanma şansınız var. Seçtiğiniz kramponu maçların oynanmadığı 18:00 ile 09:00 saatleri arasında değiştirebiliyorsunuz. Seçtiğiniz kramponun imza attığı her gol sizin hanenize 100 puan olarak geçiyor. Ayrıca davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan ve arkadaşlarınızın tahminlerinden de puan kazanabiliyorsunuz.
 
Krampon Kupası beş etaptan oluşacak ve her etabın bir kazananı olacak. Etaplar Dünya Kupası grup elemeleri, çeyrek final, yarı final ve final maçlarının tarihlerine göre başlayıp bitecek. Her etap sonrasında puanlar sıfırlanarak Krampon Kupası heyecanı baştan başlayacak.
 
Krampon Kupası'nda;
1. etap birincisi 100 TL,
2. etap birincisi 200 TL, 
3. etap birincisi 300 TL,
4. etap birincisi 400 TL,
5. etap birincisi 500 TL değerinde Barçın Puan kazanacak.
 
Dünya Kupası heyecanına heyecan katmak için Krampon Kupası’nı ziyaret ederek favori kramponunuzu seçmeniz yeterli. İyi olan kazansın;)
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı