Elinin ayarını kanıtlayanlar hediyeleri kazanıyor!

Elinin ayarını kanıtlayanlar hediyeleri kazanıyor!

Profilo E-Doz kazandırıyor

Çamaşırı tanıyarak deterjan miktarını en hassas şekilde ayarlayan çamaşır makinesi Profilo E-Doz’un eğlenceli oyunu “Elinin Ayarı” oynayanlara hem keyifli dakikalar yaşatıyor hem de birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, elinin ayarını bilen tüm kadınlar için ürettiği, kendileri gibi elinin ayarını bilen E-Doz çamaşır makinesini tanıtmak için son derece eğlenceli bir oyun hazırladı. Çamaşırı tanıyarak deterjan miktarını en hassas şekilde ayarlayan çamaşır makinesi Profilo E-Doz’un, herkesi hassasiyete davet eden oyununun adı “Elinin Ayarı”.

 

Elinizin Ayarını Biliyor musunuz?

 

Dört aşamadan oluşan “Elinin Ayarı hem Facebook sayfasından hem de www.elininayari.com adresinden oynanabilecek. Oyuncular, her aşamada, el ayar hassasiyetlerini gösteren eğlenceli görevleri yerine getirecekler. Birinci aşamada, bir tencere yemeğe tuzunu tam kararında koyacaklar. İkinci aşamada, 30 saniye süresince fırlattıkları terlikle elektrik düğmesini tam on ikiden vuracaklar. Üçüncü aşamada bir cezve kahveyi dört fincana eşit olarak dağıtacaklar. Son olarak dördüncü aşamada ise belli bir ağırlıktaki, lekeli çamaşıra en uygun olduğunu düşündükleri miktarda deterjanı makineye koyacaklar. Tüm görevleri yerine getiren kullanıcılar, elde ettikleri sonuçları Facebook üzerinden paylaşabilecekler.

 

Oyuncular, katılım sınırlaması olmaksızın oyunu istedikleri kadar oynayıp hem keyifli vakit geçirebilecekler hem de şanslarını artıracaklar. Katılımcılar Profilo banyo tartısı ve banyo sepeti kazanma şansı elde edecekler.  ‘Elinin Ayarı’ oyununu oynayarak yarışmaya katılanlar arasından hediye kazananların isimleri, Profilo Facebook sayfasından açıklanacak.

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı