En çok beğeniyi al, Sanal Gerçeklik Gözlüğü kazan

En çok beğeniyi al, Sanal Gerçeklik Gözlüğü kazan

#danfosstruck #enerjinikoru

Danfoss, en yeni teknolojilerini tanıtmak üzere teknoloji TIR’ıyla Türkiye turuna çıkıyor. 8 şehirde organize sanayi bölgelerinde üreticilerle buluşacak olan Danfoss, motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarrufu anlatacak. Ziyaretçiler teknoloji TIR’ında sanal gerçeklik gözlüğüyle Danfoss çözümlerini 3 boyutlu olarak tanıyacak.

11 OSB’de duracak

İstanbul’dan yola çıkacak teknoloji tırı, 2-14 Mayıs tarihleri arasında farklı illerde bulunan 11 organize sanayi bölgesinde Danfoss’un geliştirdiği teknolojileri tanıtacak. Ziyaretçiler Danfoss tırında üç boyutlu sanal gerçeklik gözlükleri ile Danfoss’un büyülü dünyasında gezecek, VLT ve Vacon kontrol sistemlerini yakından inceleme fırsatı bulacak. Danfoss’un profesyonel ekibi de teknoloji tırında olacak ve merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Danfoss Motor Kontrol ürünlerinin %98 üzerindeki verimlilik özelliği sayesinde nasıl motorun tükettiği gücü en aza indirdiği anlatılacak.

2 Mayıs’ta tura çıkıyor

Danfoss Teknoloji Tırı 2 Mayıs’ta İstanbul İkitelli OSB’de, 3 Mayıs’ta Tekirdağ Çorlu Orion AVM’de, 4 Mayıs’ta İstanbul Perpa’da, 5 Mayıs’ta İstanbul Tersaneler Bölgesi Girişi’nde, 6 Mayıs’ta Gezbe Şekerpınar’da, 9 Mayıs’ta Konya Şalt Otomasyon’da, 10 Mayıs’ta Adana OSB’de, 11 Mayıs’ta Gaziantep 3. OSB’de, 13 Mayıs’ta Akara İvedik OSB’de ve 14 Mayıs’ta ise Dudullu OSB duraklarında Danfoss teknolojilerini sergileyecek, duraklarda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Türkiye turu sırasında teknoloji TIR’ında gerçekleşecek etkinlikler ve fotoğraflar, Twitter’dan #danfosstruck ve #enerjinikoru hashtag’lerinden takip edilebilecek.


VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yarışması

TIR'da çektiği fotoğrafı etkinlik sayfasında paylaşan ve en çok beğeniyi alan kişi, VR Sanal Gerçeklik gözlüğünün sahibi olacak. Unutmayın yarışma etkinlik sonuna kadar devam edecek. #danfosstruck #enerjinikoru

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı