En Eğlenceli Okul Alışverişlerini Yaptılar, Ödüllerini Kazandılar

En Eğlenceli Okul Alışverişlerini Yaptılar, Ödüllerini Kazandılar

Oyun 38694 defa oynandı
Bilinçli ve hesaplı okul alışverişi konusunda farkındalık oluşturmak için hayata geçirilen “Görevimiz Okul Alışverişi” isimli facebook yarışmasına katılan binlerce kişi eğlenceli bir okul alışverişi deneyimi yaşadı. 
 
Ailelerde ve öğrencilerde kaliteli, sağlıklı ve hesaplı alışveriş konusunda farkındalık oluşturan NT, bu konuda hayata geçirdiği projelerle sektörde farklı olmaya devam ediyor. Facebook üzerinden başlattığı “Görevimiz Okul Alışverişi” uygulamasıyla da sağlıklı, kaliteli ürünlerin hesaplı bir şekilde alınabileceğini gösteren NT, facebook.com/NTTurkiye adresindeki yarışmaya katılanlara keyifli anlar yaşatırken yarışma sonucunda okul alışverişini en hızlı tamamlayanlara ödüllerini verdi.
 
8 Eylül-27 Eylül tarihleri arasında düzenlenen yarışmada ilgi çekici sonuçlar da bulunuyor. Yarışmaya tekil kullanım olarak 15.934 kişi katılırken sanal alışverişlere harcanan para ise 1.925.160 TL oldu. Toplamda 38.694 defa oynanan oyuna katılım en fazla İstanbul’dan gerçekleşti. İstanbul’u sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa ve Adana takip ederken, katılımların yüzde 54’ü 13-17 yaş aralığından, yüzde 26’sı ise 18-24 yaş aralığından geldi. En hızlı oyuncu 3 dakika 6 saniyede alışveriş yaparken en yavaş oyuncuda 49 dakikada sanal alışverişini tamamladı. Yarışmaya katılımların yüzde 48 kadın, yüzde 52 ise erkek olurken, Facebook üzerinden davet edilen arkadaş sayısı 169.660 olarak gerçekleşti.
 
En kısa sürede sepetini dolduranlar hediyeleri kazandı
 
Ödül kazananların açıklandığı yarışmada birinciye; tablet bilgisayar, ikinciye; fotoğraf makinesi, üçüncü, dördüncü ve beşinciye ise sepetindeki ürünler hediye edildi. 
 
Facebook üzerinden gerçekleşen “Görevimiz Okul Alışverişi” adlı uygulamada, yarışmaya katılanlar kendilerine verilen sanal ve herhangi geçerliliği olmayan parayla ekranlarına çıkan NT ürünlerinden sepetlerini oluşturmuş ve yarışmaya başladıkları andan itibaren ilerleyen süre zarfında önlerine rastgele gelen NT ürünlerini sepetlerine atarak tam 75 TL’lik bir harcama yapmaları istenmişti. Yarışmanın sonunda 75 TL’lik sepeti en kısa sürede oluşturacak ilk 5 kişi ödül almaya hak kazanmış oldu.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı