En Etkili Sevgili Tweetini Attı, Kazandı

En Etkili Sevgili Tweetini Attı, Kazandı

BRN Sevgililer Günü Yarışma Sonuçları Belli Oldu

Ankara - BRN Yatakları tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında #ikimizbiriz hastaginde başlatılan yarışma sona erdi. 

Twitter’da @BRN_Yatak adresi altında  #ikimizbiriz hastaginde fotoğraf paylaşarak en çok retweeti alanlar BRN Yataklarının sevgililer gününe özel ürettiği ürünlerin sahibi oldu.

Twitter’da en çok beğenilen fotoğrafın sahibi olan “@Dead_Action” 9410 retweet alarak BRN Yataklarının uzay teknolojisi kullanarak sevgililere özel ürettiği Valentine visco yatağın sahibi olurken, 9333 retweet ile “@krhntfkc” Valentine visco şilte topper, 4336 retweet ile valentine kalpli yastığın sahibi de “@okumalikkitap” oldu.

@Dead_Action rumuzlu katılımcı kendisine birincilik ödülünü kazandıran fotoğrafta ‘’Sen ve ben, iki ayrı beden. İki ayrı beden, engel değil yaşamımızı yönlendirmemize tek elden’’ mesajını verdi.  @krhntfkc rumuzlu katılımcı yarışmaya‘’Önemli olan yaşlandığımızda böyle mutlu kalabilmemiz’’ iletisi ile katılırken üçüncülüğü alan @okumalikkitap rumuzlu yarışmacı fotoğrafının altına  ‘’Ben karanlık geceyim sende yıldız. Ne yıldız gecesiz parlak olur ne de gece yıldızsız anlamlı’’ notunu düştü.

BRN Yatakları Genel Müdürü Berna İlter,sosyal medyada sevgi mesajları yüklemek istedikleri yarışmada gelen mesaj ve fotoğrafların her birinin çok değerli olduğunu belirterek, “Kampanyalarımız devam edecek. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

Kazananlar kendileri için özel üretilecek ödüllerini iki hafta içerisinde adreslerine teslim alabilecekler.

Kayseri'de yaptığı AR-GE çalışmaları sonrası, ürettiği yataklar ile dünya genelinde 58 ülkede 500'ü aşkın mağazada ürünlerini tüketiciyle buluşturmayı başaran BRN Yatak Satış Noktaları;  Ankara Armada, İstanbul Capacity, Arena Park, Brandium, Vialand AVM'ler Masko, Samsun, Bodrum, Gaziantep PrimeMall AVM ve KKTC’de bulunuyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı