En Renkli Ofisler Yarışıyor

En Renkli Ofisler Yarışıyor

#EnRenkliOfis

İş dünyasının kapalı kapılar ardında ciddi ve sıkıcı yerler olduğu düşünülür. Bu durum ne yazık ki yeni fikirlere imza atılan, birçok projenin hayat bulduğu ofisler için de geçerli.  Ancak bu kez klasik ofis anlayışını yıkmak için ofislerin “en renkli”si seçilecek.

 

Ofislere hitap edilmiş kasvet havasını değiştirmeyi amaçlayan Ofis Tekin Exclusive, #EnRenkliOfis hahstagiyle düzenlediği Instagram yarışmasıyla ofisinin en renkli halini paylaşacak şanslı kişileri arıyor.

 

Başkent’in en önemli ofis mobilyası markalarından Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, “Ofislerden bahsedilirken akıllara genellikle kasvetli, bunaltıcı ve soğuk bir çalışma ortamı geliyor. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değil. Çalışanların pozitif enerjisiyle ve tasarımla renklenen, verimliliği yüksek ofisler de var. Bizde ofislerin şimdiye kadar kötü nam salmış görünümlerini değiştirmek için “En Renkli Ofis”  yarışmasını başlattık” dedi.

 

Ofis çalışanlarından ofislerine renk kattığını düşündükleri konseptleri heyecanla beklediklerini dile getiren Tekin, yarışmaya katılmak için fotoğrafların #EnRenkliOfis hashtagiyle Instagram’dan paylaşılmasının yeterli olacağını söyledi.

 

Yapılan paylaşımlar arasından ofisine renk kattığını düşündüğü anları ölümsüzleştirip, paylaşan şansı kişiyi renkli hediyeler bekliyor.

 

Yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Aralık.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı