Eti Çekiliş Sonuçları

Eti Çekiliş Sonuçları

Eti Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Eti Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Eti Karam Çekiliş Sonucu Kazanan İsimler. 15 Nisan 2021 Eti Çekiliş Sonuçları Tam Liste! Eti Karam Çekilişi ile Mini Cooper Kazananlar Belli Oldu!


Eti Çekiliş Sonuçları resmi olarak açıklandı. 15 Nisan Perşembe günü noter huzurunda ve halka açık olarak yapılan çekiliş bir süre için canlı olarak da yayınlandı. Çekilişin yapıldığı gün ilan edilen sonuçlara göre kazananlar açıklandı.  

Eti Çekiliş Sonucu Kazananlar:
Siyah renk Mini Cooper kazanan asil talihli:  Deniz Demir / İzmir

Kırmızı renk Mini Cooper kazanan asil talihli:  İbrahim Uzun / Kocaeli

Siyah Mini Cooper çekilişi Eti Karam Şifelerini gönderenler arasında, Kırmızı renk Mini Cooper çekilişi ise Eti Ahenk şifrelerini gönderenler arasında yapıldı. Toplamda 2 adet Mini Cooper hediye edildi.

Sütlü mü, Bitter mi? Hangi Çekilişe Daha Çok Kişi Katıldı?
Kampanyanın ismiyle anılan ve herkesin merak ettiği sorunun yanıtı da çekilişle birlikte belli oldu. Eti Karam Çekilişine 985.891 kişi katılırken, Eti Ahenk Çekilişine 437.307 kişi katıldı. Eti Karam sevenler kazandı diye düşünenler olabilir, fakat Eti Ahenk şifresi gönderenlerin kazanma şansı eti Karam şifrelerini gönderenlere göre 2.25 kat fazla olduğunu da hatırlatalım.

Eti Mini Cooper Çekilişi Ne Zaman Yapıldı? Eti Çekiliş Sonuçları Ne Zaman İlan Edilecek?
Eti Mini Cooper Çekilişi 15 Nisan 2021 tarihinde yapıldı. Çekiliş sonuçları aynı gün açıklandı. Sonuçlar ayrıca 20 Nisan 2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacak.

Eti Mini Cooper Çekilişi ile Kazananlar Ne Kadar Vergi Ödeyecek?
Mini Cooper kazanan kişiler araçlarını alabilmek için 66.097 TL vergi ödeyecek.

Eti Çekiliş Sonucu Kırmızı ve Siyah Mini Cooper kazanan asil ve yedek isimlerin tam listesine aşağıdaki Eti Mini Cooper Çekiliş Sonuç sayfasından ulaşabilirsiniz. Kazananların hediyelerini alabilmeleri için ilan tarihinden itibaren 15 içinde ilgili ajansa başvuru yapmaları gerekiyor.  

Eti Çekiliş Sonucu Sayfası
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/eti-mini-cooper-cekilis-sonucu

Eti Çekilişi Kampanya Detay Sayfası
https://www.kimkazandi.com/kampanya/eti-mini-cooper-cekilisi

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı