Eti Şifre Gir

Eti Şifre Gir

Eti Çekilişi Ücretsiz Şifre Girişi

Eti Mini Cooper Çekiliş Sonuçları Açıklandı!


Eti Çekiliş Sonucu kazanan isimleri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/eti-mini-cooper-cekilis-sonucu

Eti Mini Cooper Çekilişi 31 Mart 2021 tarihinde sona erdi. Sütlü mü, Bitter mi? Eti Çekilişi için, Eti Karam Gofret içindeki şifreyi gönderenler Siyah Mini Cooper Çekilişine, Eti Ahenk içindeki şifreyi gönderenler Kırmızı Mini Cooper Çekilişine katılmaya hak kazandı. Eti Mini Cooper Çekilişi 15 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

Eti Çekilişi hakkında tüm detaylar aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/eti-mini-cooper-cekilisi

Eti Çekilişine Nasıl Katılabilirim?
Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret veya Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret paketlerinin içindeki şifreyi sutlumubittermi.com adresindeki forma katılım bilgileriyle birlikte girerek çekilişe katılabilirsiniz. Şifreler sadece kampanyalı ürünlerde bulunuyor, paketin üzerinden kampanyayı kontrol etmeyi unutmayın.

Eti ‘Sütlü mü, Bitter mi?’ Eti Karam Çekilişi ile Eti Ahenk Çekilişi farklı mı?
Evet. Aynı kampanya içinde yapılmasına rağmen, 2 çekiliş listesi oluşturulacak. Eti Karam şifreleri ile Siyah, Eti Ahenk şifreleri ile Kırmızı Mini Cooper kazanma şansınız olacak. Çekilişler farklı listelerden yapılıyor. Yani bir şifre  ile sadece bunlardan birisine katılabilirsiniz. Sutlumubittermi.com adresinde her ikisi için de şifre giriş alanları farklı. Her zaman tartışma konusu olan sütlü mü, bitter mi sorusu için bizde hangi çekilişe daha çok şifre gönderileceğini merak ediyoruz.

Önemli: Şifrelerini girmiş olduğunuz ürün paketlerini saklamayı unutmayın!

Bol Şans.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı