EXPO Milan 2015 'e katılma şansı

EXPO Milan 2015 'e katılma şansı

Sloganınla kazan

"Gezegeni Beslemek, Yaşam için Enerji" ana teması ile dünyanın dört bir yanından girişimciler, uzmanlar ve araştırmacıların katılımıyla gerçekleşecek uluslararası EXPO Milano Fuarı’na iki kişi, organizasyonun Türkiye tek yetkili bilet satış acentesi olan Prontotour ve Resmi Küresel Havayolu Taşıyıcısı Alitalia’nın davetlisi olarak katılacak.

 

Günümüzde milyonlarca insanın açlıkla mücadele etmesi ve sürekli artan dünya nüfusu düşünüldüğünde, gıda sorunu ve kaynakların tükenmesi global boyutta giderek büyüyen bir tehlikedir.

 

Yeterli, güvenli gıdanın temini ve bunun sürdürülebilirliğinin nasıl garanti edileceğinin yanı sıra tat ve yemek kültürünün korunmasına dair çözümlerin aranacağı EXPO Milano 2015’te, dünya çapındaki bu zorlukları yenmek için gerekli ve ortak ilkeler sağlamak yönünde önemli adımların atılmasını, ‘’evrensel bir işbirliğini’’ hedeflemektedir.

 

Tüm canlıların geleceği ile ilgili hayati önemi bulunan bu fuar için 2 kişilik Milano uçak bileti ve fuar giriş bileti kazanmak için yapmanız gereken organizasyonu anlatan en iyi sloganı bulmak. 31 Temmuz 2015’ e kadar, prontotour.com üzerinden online formu doldurarak katılım yapan kişiler arasından, jüri olarak Alitalia ve Prontotour yönetim kurulunun seçeceği talihlinin duyurusu, 07 Ağustos Cuma günü Prontotour sosyal medya mecralarından yapılacaktır.

 

Yarışmaya katılım tek sloganla sınırlıdır.

 

Yarışmayla ilgili diğer tüm detayları, www.prontotour.com üzerinden öğrenebilirsiniz

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı