Figüran Seni Hollywood'a Götürebilir

Figüran Seni Hollywood'a Götürebilir

Çekilişle ABD 'ye gitme şansı

Sezonun merakla beklenen iddialı komedi filmlerinden olan FİGÜRAN, bugün Twitter’da trend topic oldu. “28 Kasım’da Figüran Filmi Vizyonda” içerikli tweet,  saat 17.30 itibariyle tt oldu.

Yönetmenliğini Tolga Çetin’in üstlendiği, başrollerini Ceyhun Fersoy, Serenay Aktaş, Ferdi Kurtuldu ve Erdal Cindoruk’un paylaştığı Figüran filmi, 28 Kasım 2014’de vizyona girecek.

FİGÜRAN SİZİ DE HOLLYWOOD’A GÖTÜREBİLİR

Figüran filmi, sinemaseverlere büyük bir sürpriz de hazırladı. Filmi izleyen ve bileti ile selfie çekip www.figuranbenihollywoodagotur.com adresine gönderen kişilerden, noter huzurunda yapılacak çekiliş ile üç şanslı izleyiciyi Amerika'ya, dünyanın en büyük stüdyoları olan Universal Stüdyoları’nı gezmeye ve Hollywood'u görmeye gidecek. Yapımcı firma tarafından, Figüran’ın seyircisine başka sürprizler de yapacağı açıklandı.

BAŞROLÜNDE BİR FİGÜRANIN OLDUĞU İLK KOMEDİ FİLMİ

Sinema izleyicisi tarafından merakla beklenen Figüran'ın konusu ise söyle: Dünyanın en beceriksiz ve en sakar figüranı Mutlu, eşsiz bir senaryo yazdığına ve başrol oynayacak kadar yetenekli bir aktör olduğuna inanmaktadır. Olabildiğince sakar fakat bir o kadar da samimi hareketleriyle setin altını üstüne getiren Mutlu ve yine setlerde ışık asistanlığı yapan ev arkadaşı Cempo, mesleklerinde en üste çıkmak için kendi senaryolarını çekmek istemektedirler. Bu planlarını hayata geçirmek için, Mutlu'nun figüranlık yaptığı dizinin başrol oyuncusu Pelin Şafak'ı kendi projelerinde oynatabilmek ve dikkatleri üzerlerine çekmek için çabalamaktadırlar.

İki kafadarın projelerini yapımcı yapımcı dolaştırmaları ve Türkiye'nin starı Pelin Şafak'ı filmlerinde oynaması için ikna çabaları, sezonun en komik ve samimi filmini ortaya çıkardı. Figüran'ın sıcak, umut dolu, bazen hüzünlü ama hep komik hikayesinin arka planında dizi ve film setlerinin bilinmeyen dünyası izleyiciye sunuldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı