Fincan seti kazanma şansı

Fincan seti kazanma şansı

Anneler Günü Yarışması

Muratbey, Anneler Günü’nde en değerli varlığımız annelerimiz için sosyal medya üzerinden ”Annemle Mutlu Bir An” fotoğraf yarışması başlattı.

 

Muratbey, Anneler Günü’nde annesiyle mutlu anını ölümsüzleştirerek fotoğraf çektirip paylaşanlar için sosyal medyada bir yarışma düzenliyor. “Annemle Mutlu Bir An” adı altında düzenlenen yarışma, anneler ile mutlu anların fotoğraflanıp, paylaşılmasını içeriyor.  Yarışmaya katılanlar arasından seçilecek kişiler, hem anneleriyle en mutlu anlarını paylaşarak ölümsüzleştirecek hem de el yapımı özel dekorasyonlu bir fincan seti kazanma şansını yakalayacaklar. 

 

Muratbey’in düzenlediği yarışma 6 Mayıs Cuma günü başlayacak. Katılımcıların bunun için yapması gereken tek şey ise, "Annemle Mutlu Bir An” temalı fotoğraflarını Facebook.com/MuratbeyPeynir sayfasından ya da instagram hesaplarından #AnnemleMutluBirAn ve #MuratbeyPeynir etiketleriyle paylaşmak olacak. 6 Mayıs Cuma günü başlayıp, Anneler Gününü içine alacak şekilde devam edecek olan yarışma 10 Mayıs Salı günü sona erecek. Yarışma sonucu 27 Mayıs 2016 Cuma günü,Facebook.com/MuratbeyPeynir adresinde ilan edilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı