FingeRun kazandırıyor

FingeRun kazandırıyor

iPhone 6S, iPad Air 2 ve iPad Mini kazan

Dünyadaki spor trendlerinin Türkiye’deki öncüsü Hillside City Club, spordan daha fazlasını sunduğu Hillsider UP! uygulamasında dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılan Vodafone Red ile bu defa mobil oyun dünyasına bambaşka bir deneyim sunuyor.

Yılın en hızlı mobil yarışması FingeRun’da bacaklar değil, en hızlı parmaklar rekabet ediyor. 8 Aralık’ta başlayan ve 6 hafta boyunca devam edecek FingeRun Yarışması’nda, Vodafone Red, en hızlıları iPhone 6S, iPad Air 2 ve iPad Mini 4 ile ödüllendiriyor.

 

 

Yenilik ve projeleri ile öncü çalışmalara imza atan, üyelerine özel deneyimler yaşatarak iyi hissetmelerini sağlamayı hedefleyen Hillside City Club, spordan daha fazlasını sunduğu Hillsider UP! uygulamasında, Vodafone Türkiye'nin dijital bağlantılı yaşamı bireyler için erişilebilir kılma hedefiyle oluşturduğu Vodafone Red ile şimdi de parmakları koşturuyor. Yılın en hızlı yarışması FingeRun’ın muhteşem ödülleri iPhone 6S, iPad Air 2 ve iPad Mini 4 kazanma fırsatını yakalamak için Apple store veya Google Play’den Hillsider UP!’ı indirmek ve ana ekrandaki FingeRun’da parmaklarınızı koşturmaya başlamak yeterli. Şimdiden binlerce kişinin indirdiği Hillsider UP! uygulamasında 8 Aralık’ta başlayan FingeRun heyecanı 18 Ocak’a kadar devam edecek.

 

 

 

Zorlu parkurlar parmaklarınızı bekliyor...

FingerRun’da parmaklar asfalt, çimen ve tartan olmak üzere üç farklı koşu pistinde yarışıyor. Koşu pisti 100 metre uzunluğunda tasarlanmış. FingeRun’da gerçek bir koşu deneyimi hissi için her şey düşünülmüş. Yolda karşınıza taş, odun ve çukur gibi engeller de çıkabiliyor. Bunları ustalıkla aşan parmaklar ve en hızlı 100 metre’yi tamamlayan ilk 10 yarışmacı her gün skor tablosunda yer alıyor. Her yarışmacının kendine ait bir skor kartı da bulunuyor. FingeRun tamamlandığında ekrana kullanıcının skor kartı geliyor. Skor kartında kullanıcının oyunu tamamlama zamanı, genel sıralamada kaçıncı olduğu, tekrar oynama opsiyonu, sosyal medya paylaşımları ve spor tablosu seçenekleri yer alıyor. Bununla birlikte skor kartında en hızlı 5 yarışmacının ismi ve koşma süreleri de görüntülenebiliyor. Böylece yarışmacılar rakiplerini görüntüleyip yapmaları gereken skora ulaşmak için tekrar tekrar parmaklarını yarıştırabiliyorlar. İki haftalık etaplarda düzenlenecek FingeRun’da her iki haftanın sonunda en hızlı koşuculara sırasıyla iPhone 6S, iPad Air 2 ve iPad Mini 4 Vodafone Red tarafından hediye edilecek.

 

 

FingeRun’ı hemen oynamaya başlamak için:

*Hillsider UP!’ı Apple Store veya Google Play’den telefonunuza indirin

*Ana ekranda yer alan FingeRun’a tıklayarak, parmaklarınızı koşturmaya başlayın

 

8 Aralık – 21Aralık büyük ödül: iPhone 6s Uzay Grisi 16 GB

 

22 Aralık – 4 Ocak büyük ödül: iPad Air 2 Uzay Grisi 16 GB Wi-Fi + Cellular

 

5 Ocak – 18 Ocak büyük ödül: iPad mini 4 Uzay Grisi 16 GB Wi-Fi + Cellular

 

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı