Galatasaraylı futbolcular ile tanışma şansı

Galatasaraylı futbolcular ile tanışma şansı

#Galatasaray taraftarı için çekiliş kampanyası

DenizBank, GS Bonus Card sahibi taraftarlara özel Denizbank GS Bonus ile hayranolduğunuz Galatasaraylı futbolcularla antrenmanda tanışın” kampanyasını hayata geçirdi.

 

Bu kapsamda 01 Haziran – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında DenizBank GBonusKredi Kartıyla alışveriş yapan taraftarlar Galatasaray antrenmanını yerinde izleme ve futbolcularla tanışma şansı yakalıyor. DenizBank GS Bonus Kredi Kartıyla her 75TL ve katları tutarında alışverişe bir çekiliş hakkı veriliyor. 

 

DenizBankspor kulüpleriyle işbirliğini güçlendirerek artırmaya, taraftarların yüzünü güldürecek kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Denizbank GS Bonus ile hayranolduğunuz Galatasaraylı futbolcularla antrenmanda tanışın kampanyasını hayata geçiren DenizBank, sarı kırmızılı renklere gönül vermiş taraftarları, takımın yıldız oyuncularını izlemek üzere Florya Metin Oktay tesislerine davet ediyor, Hamza Hamzaoğlu ve futbolcularla tanışma ve onlardan imza alma şansı sunuyor. 

 

1 Haziran- 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında GS Bonus Kredi Kartıyla her 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan GS Bonus kart sahibine “Denizbank GS Bonus ile hayran olduğunuz Galatasaraylı futbolcularla antrenmanda tanışın kampanyası için bir çekiliş hakkı veriliyor. 12 Ağustos 2015tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek 5 talihli Ekim ayı içerisinde aralarında yıldız oyuncuların ve yeni transferlerin bulunduğu antrenmanı izleme ve futbolcularla tanışarak imza alma şansı yakalayacak. Yurt içinde geçerli olan kampanyada talihlilerin uçak bileti ve 1 gece konaklamaları dakapsama dahil ediliyor. 

 

Kampanya detay sayfası için tıkla!

 

DenizBank GS Bonus ile hem kulüp hem taraftar kazanıyor

 

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran düzenledikleri “Denizbank GS Bonus ile hayran olduğunuz Galatasaraylı futbolcularla antrenmanda tanışın kampanya ile taraftarlara çok özel ve anlamlı bir gün vaat ettiklerini söyledi. Hıçkıran şöyle devam etti; ”Galatasaray gibi köklü ve milyonlarca taraftarı olan bir camia ile kurduğumuz yakın ilişki sayesinde hem kulübümüze hem de taraftarlara destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. DenizBank olarak spor kulüplerimizin en büyük destekçisiyiz ve düzenlediğimiz öncü kampanyalar ile taraftarların yüzünü güldürüyoruz. Bu kapsamda “Denizbank GS Bonus ile hayran olduğunuz Galatasaraylı futbolcularlaantrenmanda tanışın kampanyamız ile taraftarlar hayran oldukları yıldız oyuncularla bir araya gelerek güzel bir gün geçirecek, çok anlamlı hatıralara sahip olabileceklerDenizBank GSBonus Kredi Kartı olan taraftarlarımız kulüplerine destek olmanın yanı sıra birçok avantajlı fırsata öncelikli sahip olabiliyor. Kulüplerimizle hayata geçirdiğimiz yenilikçi projeler önümüzdeki dönemde de artarak devam edecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı