Golü kimin atacağını bil, Fenerbahçe koltuğu kazan

Golü kimin atacağını bil, Fenerbahçe koltuğu kazan

Twitter yarışması #fenerbahçe
Mobilyanın kalbinin attığı Ankara Siteler’de özel tasarım ofis mobilyaları ile dikkati çeken Ofis Tekin Exclusive, UEFA Avrupa Ligi Play-off Turu ilk maçında Fenerbahçe’nin ilk golünü kimin atacağını bilen şanslı 1 kişiye sarı-lacivertlilerin özel koltuğunu hediye edecek.
 
Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, Fenerbahçe’nin Shakhtar Donetsk maçında golün dakikasına yönelik bir kapmanya düzenlediklerini anımsatarak, “O maçta maalesef golü bulamadık. Bu kez rakip Yunan ekibi Atromitos. Fenerbahçe’nin bol gollü galibiyetlerle turu geçeceğine inanıyoruz” dedi.
 
Sosyal medyada Ofis Tekin twitter hesabında bu maçı daha da heyecanlı duruma getirmek için yarışma başlattıklarını açıklayan Tekin, “Futbol bilgisine ve şansına güvenenlerin koltuğu kazanabilmek için yapmaları gereken tek şey; #fenerinilkgolü hashtagini etiketleyerek Fenerbahçe’nin ilk golünü atacak oyuncunun ismini yazmak. Yarışmamız 18 Ağustos Salı günü başlayacak ve 20 Ağustos Perşembe akşamında maçın başlama saatine kadar devam edecek” şeklinde konuştu.
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı